Detektyw Krynki

Prywatny detektyw Krynki

Usługi detektywistyczne Krynki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Krynkach

Agencja detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy działa na rynku od kilku dobrych lat, podczas których mieliśmy okazję nabrać niebywałego doświadczenia, wiedzy oraz narzędzi ułatwiających nasze działania. Przez te lata obsługiwaliśmy klientów z różnych sfer, dzięki czemu mamy doświadczenie zarówno w przypadku spraw prywatnych, indywidualnych, jak i firmowych, gospodarczych. Jeśli więc cokolwiek spędza Ci sen z powiek, koniecznie zgłoś się do nas po pomoc.

Firma detektywistyczna Krynki

Jako agencja detektywistyczna składająca się z najlepszych licencjonowanych detektywów, chętnie bierzemy na swoje barki sprawy prywatne, jak i gospodarcze. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i masz podejrzenia wobec swojej konkurencji, pracowników lub osób starających się o stanowisko w Twojej firmie, zwróć się do nas po pomoc. Oferujemy profesjonalne działania w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywanie pracowników oraz wykradania bądź zdradzania cennych informacji firmowych.

Najlepszy prywatny detektyw Krynki

Zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja uważana jest za najlepszą w całym kraju? Przede wszystkim nie cofamy się przed działaniem. Staramy się pomagać naszym klientom 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, skąd pochodzi nasz klient. Ponadto, nie są nam straszne żadne zagmatwane sprawy. Podejmujemy się także wykrywania podsłuchów oraz osób, które taki podsłuch założyły. Warto tutaj podkreślić, że zakładanie podsłuchów w naszym kraju jest nielegalne.

Detektyw od zdrad Krynki

Detektyw od zdrad to jedna z częściej wybieranych usług przez naszych klientów. W tego typu śledztwach chodzi o wykrycie, czy partner bądź partnerka klienta nie dopuszcza się zdrady. Naszym zadaniem, jako prywatnych detektywów, jest zdobycie odpowiednich dowodów. W takich przypadkach naszym zadaniem jest również zagwarantowanie klientom odpowiedniej dozy empatii, profesjonalizmu, dojrzałości i odpowiedzialności. Detektyw, który podejmuje się śledztwa dotyczącego zdrady, musi być bardzo dyskretny i sprytny.

Skuteczny detektyw rozwodowy Krynki

Nasza ekipa detektywów jest rewelacyjnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz dowodów do sprawy sądowej. Działamy zarówno w zakresie spraw rozwodowych, jak i innych. Choć rozwód nie jest wcale łatwą i przyjemną sprawą, bardzo często do niego dochodzi, jeśli partner odkryje zdradę. Koniecznością jest myślenie o własnym szczęściu oraz o dzieciach, które mogą mieć traumy związane z życiem w towarzystwie skłóconych rodziców. Nasi detektywi zbiorą dowody, dzięki którym ofiara całego zajścia nie zostanie z niczym.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne niebywale często uchodzą za drogie w naszym społeczeństwie. Jest to mit, ponieważ wiele osób może sobie na nie pozwolić. Staramy się znaleźć swego rodzaju kompromis pomiędzy ceną, a jakością naszych usług. Co więcej – bardzo często warto zainwestować w to, aby poznać prawdę czy też zdobyć potrzebne dowody do batalii sądowej.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net