Detektyw Supraśl

Prywatny detektyw Supraśl

Usługi detektywistyczne Supraśl – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Supraślu

Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną agencją detektywistyczną, która działa na rynku już od dobrych kilku lat. Przez ten czas wypełniony pracą i wieloma klientami, mieliśmy okazję, aby nabrać doświadczenia, wprawy oraz wiedzy, które obecnie pomagają nam prowadzić kilka śledztw jednocześnie. Oferujemy dość szeroki zakres usług, co pozwala nam dotrzeć do klientów indywidualnych, prywatnych, jak i do dużych firm, przedsiębiorców. Przeprowadzane przez nas działania są zgodne z prawem, co dla naszych klientów jest bardzo istotne. Ponadto, każdy detektyw z naszej agencji posiada specjalną licencję detektywa prywatnego uzyskaną w Warszawie. Niezależnie od sprawy, naszym celem jest zebranie dowodów, które następnie pomogą w udowodnieniu racji naszego klienta. Co ciekawe, licencja pozwala nam uczestniczyć w rozprawie sądowej w charakterze świadka, a także śmiało przedstawiać pozyskane podczas śledztwa dowody.

Firma detektywistyczna Supraśl

Nasza agencja detektywistyczna ma doświadczenie w wielu sprawach, również na polu typowo gospodarczym. Chętnie podejmujemy się spraw, z którymi przychodzą do nas właściciele dużych i małych firm. Jeśli podejrzewasz, że w Twojej firmie z udziałem Twoich pracowników dochodzi do niezbyt pozytywnych procederów, zgłoś się do nas. Działamy profesjonalnie w sprawach dotyczących szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania cennych informacji firmowych oraz przekupywania pracowników. Ponadto, jesteśmy w stanie w szybkim tempie ustalić autora donosów. Chętnie pomagamy również w sytuacji, kiedy jeden pracownik kolejny raz wysyła Ci zwolnienie lekarskie. Jeśli masz podejrzenie, że są one fałszowane, ekspresowo to sprawdzimy, podobnie jak pozycje w CV potencjalnych pracowników zmierzających na rekrutację.

Najlepszy prywatny detektyw Supraśl

Dlaczego nasza agencja jest najlepsza w całym kraju? Bez wahania podejmujemy się trudnych i bardzo trudnych spraw. Jesteśmy w stanie wykryć założony podsłuch. Jeśli masz wrażenie, że zostałeś ofiarą właśnie takiego działania, koniecznie zgłoś się do nas. Warto też wiedzieć, że założenie podsłuchu w naszym kraju jest nielegalne i niezgodne z prawem.

Detektyw od zdrad Supraśl

Detektyw od zdrad należy do najczęściej wybieranych usług, jakie oferuje nasza agencja. Są to śledztwa, z którymi zgłaszają się do nas zwykle osoby poszkodowane, ofiary. Wymagają one dojrzałego podejście, odpowiedzialności, profesjonalizmu i dyskrecji. Detektyw, który podejmuje się śledztwa w sprawie zdrady, ma za zadanie zebranie dowodów, które tę zdradę udowodnią lub wykluczą. Najczęściej takie śledztwa prowadzą do późniejszych spraw rozwodowych w sądzie, w których możemy uczestniczyć. Nasze dowody także mogą zdziałać wiele dobrego względem osoby poszkodowanej. Warto jednak mieć na uwadze to, że sędzia nie może stwierdzić rozwodu, dopóki nie wykazany zostanie trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Supraśl

Nasi detektywi doskonale radzą sobie w zdobywaniu adekwatnych do sprawy dowodów. W przypadku zdrady, rozwód jest praktycznie nieunikniony. Podjęcie decyzji w tej sprawie nie jest łatwe, warto jednak myśleć również o dzieciach oraz o własnym szczęściu. Detektyw, który zajmował się sprawą o zdradę, może uczestniczyć w rozprawie sądowej. Dzięki temu może pomóc osobie poszkodowanej, której druga połówka będzie chciała odebrać cały majątek. Warto w taką sprawę się włączyć, jeśli chcemy uchronić klienta przed utratą wszystkiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą za drogie, jednak w rzeczywistości  nie jest to prawda. Każda usługa jest inna, wymaga innego nakładu pracy, czasu czy narzędzi. Zanim klient podejmie ostateczną decyzję, zostanie poinformowany o ewentualnych kosztach bądź widełkach cenowych, których może się spodziewać. Warto jednak zainwestować w profesjonalną pomoc, aby cieszyć się odpowiednim efektem.

Nasza agencja działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy jesteś z okolicy, a może z drugiego końca Polski – koniecznie zgłoś się do nas, jeśli masz sprawę niecierpiąca zwłoki.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net