Detektyw Iłża

Usługi detektywistyczne Iłża – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Iłża

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Iłża

Nasza agencja detektywistyczna to ekipa składająca się z kilku doświadczonych, profesjonalnych detektywów z licencją. Na rynku jesteśmy już od kilku lat, podczas których mieliśmy do czynienia z różnorodnymi sprawami rozmaitej wagi i trudności. Od momentu, w którym pojawiliśmy się na rynku, mieliśmy okazję zbierać doświadczenie w realnie rozwiązywanych sprawach. Obecnie nasza oferta jest rozbudowana, dzięki czemu mogą z naszych usług skorzystać zarówno klienci indywidualni, prywatni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Iłża

Reprezentujemy profesjonalną agencję z zasadami, które pozwalają nam odpowiednio kierować firmą, jak i śledztwami. Chętnie podejmujemy się spraw gospodarczych. Jesteśmy do dyspozycji dużych oraz małych firm. Pomagamy w różnorodnych sytuacjach, nawet jeśli sam właściciel nie wie, co dokładnie dzieje się na jego biznesowych włościach. Zapewniamy, że działamy całkowicie profesjonalnie w sprawach dotyczących przekupywania pracowników, zdradzania i wykradania informacji firmowych, a także szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw w Iłży

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja jest najlepsza w całym kraju, odpowiedź jest bardzo prosta! Staramy się pomóc wszystkim klientom, nie odprawiamy ich z kwitkiem, nawet jeśli sprawa jest bardzo błaha bądź bardzo trudna i wymagająca. Każdy problem potrzebuje rozwiązania, a naszą misją jest jego dostarczenie. Jesteśmy otwarci na różne sprawy, dlatego bez wahania podejmujemy się również wykrywania podsłuchów czy poszukiwań osób zaginionych.

Detektyw od zdrad Iłża

Niezwykle często zgłaszają się do nas klienci, którzy chcą sprawdzić, czy partner bądź partnerka faktycznie mają romans. Podejrzenia nie są ostateczną odpowiedzią. Nasi detektywi są wykwalifikowani w tych sprawach, wykazują się odpowiednią empatią, dojrzałością i dyskrecją. Zbieramy dowody w formie zdjęć czy plików wideo. Działamy ekspresowo, dzięki czemu klient nie musi zbyt długo czekać na odpowiedź.

Skuteczny detektyw rozwodowy Iłża

Udowodniony romans często prowadzi do rozprawy rozwodowej. Zdradzona osoba chce jak najszybciej rozstać się z partnerem i na nowo zbudować swoje życie. Tylko rozwód może to umożliwić. Choć nie jest to przyjemna sprawa i często wymaga od człowieka sporo siły psychicznej, warto się o niego postarać. W sytuacjach kryzysowych detektyw prowadzący śledztwo jest do dyspozycji. Licencja pozwala na zeznawanie w roli świadka oraz sprawia, że dowody zebrane przez detektywa mogą zostać wykorzystane przez sędziego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne bardzo często uchodzą za drogie i ludziom wydaje się, że ich na nie nie stać. Jest to błędne spostrzeżenie. Owszem, cena może być różna nawet w tej samej sprawie, jednak ostateczna kwota często zależy od wykorzystanych narzędzi oraz poświęconego przez detektywa czasu. Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza linia telefoniczna jest otwarta na wszystkich klientów, nawet tych, którzy mieszkają na drugim końcu Polski.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net