Detektyw Góra Kalwaria

Usługi detektywistyczne Góra Kalwaria – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Góra Kalwaria

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Góra Kalwaria

Reprezentujemy profesjonalną, doświadczoną agencję detektywistyczną działającą na rynku już od dobrych kilku lat. Jesteśmy świadomi, że ludzie bardzo często szukają pomocy u detektywa, kiedy nie są w stanie uzyskać jej z innego źródła. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, którzy są w stanie podjąć się wielu rozmaitych spraw. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Podczas śledztw korzystamy nie tylko z wiedzy i doświadczenia, ale również ze specjalnych narzędzi oraz technik. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu docieramy zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych z całego kraju.

Firma detektywistyczna Góra Kalwaria

Licencjonowani detektywi, którzy współpracują z naszą agencją, mają doświadczenie w różnorodnych sprawach i sytuacjach. Praca detektywa nie jest usłana różami. Specjalizujemy się zarówno w śledztwach dla klienta indywidualnego, jak i dla przedsiębiorcy, w którego firmie nie dzieje się za dobrze. Jeśli masz choćby cień podejrzenia, że Twoi pracownicy nie są z Tobą do końca uczciwi, koniecznie zgłoś się do nas. Działamy wyłącznie w sposób profesjonalny i maksymalnie dyskretny, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać wątpliwości dotyczące nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników czy wykradania informacji o firmie.

Najlepszy prywatny detektyw w Górze Kalwarii

Niewątpliwie nasza agencja jest najlepsza w całym kraju. Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych śledztw. Pomagamy naszym klientom w odkryciu prawdy. Ogromną zaletą naszej agencji jest fakt, że bez problemu wykrywamy wszystkie podsłuchy. Ich zakładanie bez zgody jest nielegalne, o czym warto pamiętać.

Detektyw od zdrad Góra Kalwaria

Najpopularniejszą usługą naszej agencji, ale nie tylko, jest detektyw od zdrad. Regularnie zgłaszają się do nas klienci, ofiary, które podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Są to śledztwa bardzo delikatne, wymagające od naszych detektywów maksymalnej wrażliwości i dojrzałości. Takie sprawy klienci chcą powierzyć wyłącznie dyskretnym osobom, które wykazują się zrozumieniem i empatią.

Skuteczny detektyw rozwodowy Góra Kalwaria

Wykrycie zdrady bardzo często prowadzi do rozwodu. Ofiara nie chce dalej dzielić życia z partnerem, który zawiódł i zdradził. Nic więc dziwnego, że naturalną koleją rzeczy jest rozwód. Jeśli klient szuka wsparcia na sali rozpraw, nasi licencjonowani detektywi są w stanie go udzielić. Możemy zarówno zeznawać na korzyść klienta, jak i dołączyć zebrane dowody do materiału, który na pewno przyda się sędziemu do obiektywnego rozpatrzenia całej sprawy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Choć usługi detektywistyczne uchodzą za bardzo drogie, nasza agencja jest tego antyprzykładem. Rozliczamy się z klientem w sposób sprawiedliwy. Na samym początku informujemy go o możliwych wydatkach, staramy się podawać tę górną granicę, aby był świadom, jakie płatności mogą go czekać. Ponadto pracujemy 24 h/dobę 7 dni w tygodniu, dlatego jesteśmy dostępni dla każdego klienta, niezależnie z jaką sprawą dzwoni oraz z jakiego zakątka Polski pochodzi.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net