Detektyw Radzymin

Usługi detektywistyczne Radzymin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radzymin

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radzymin

Nasza agencja detektywistyczna to w pełni zgrana i doświadczona ekipa prywatnych detektywów, którzy świetnie znają się na swoim fachu. Działamy na rynku od kilku lat, podczas których mieliśmy możliwość zebrać wiedzę oraz korzystać z wielu narzędzi znacznie ułatwiających naszą pracę. Czas ten wypełniliśmy zleceniami od rozmaitych klientów, zarówno indywidualnych, prywatnych, jak i od przedsiębiorców. Obecnie oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Chętnie rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane sprawy, których boją się podjąć inne agencje.

Firma detektywistyczna Radzymin

Zapewniamy, że nasza agencja ma doświadczenie w wielu różnych sprawach. Chętnie działamy w imieniu klientów indywidualnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokierować większym śledztwem, np. dla przedsiębiorcy. Jeśli podejrzewasz, że Twoja firma może być w jakikolwiek sposób zagrożona, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc. Działamy profesjonalnie, rozpoczynamy pracę od zaraz, ponieważ Twoja sprawa jest naszym priorytetem. Mamy doświadczenie w śledztwach dotyczących wykradania cennych informacji firmowych, przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego czy nieuczciwej konkurencji. Pomagamy również w sytuacji, kiedy Twój nowy pracownik wydaje się nieco podejrzany i chcesz się upewnić, czy ma dobre zamiary.

Najlepszy prywatny detektyw Radzymin

Reprezentowana przez nas agencja uchodzi za jedną z najlepszych w kraju. Szczycimy się tym, że nie zwlekamy z prowadzeniem śledztw oraz podejmujemy się nawet spraw, które na pierwszy rzut oka wydają się przegrane. Profesjonalnie wykrywamy podsłuch. Jeśli więc wydaje Ci się, że każde Twoje słowo jest nagrywane, koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Detektyw od zdrad w Radzyminie

Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów usług należy detektyw od zdrad. Nasza agencja ma spore doświadczenie w tych tematach. Nic więc dziwnego, że klientom oferujemy pełną dyskrecję, odpowiedzialne i dorosłe podejście oraz efektywne śledztwo wsparte zdobytymi dowodami. Jeśli masz podejrzenia wobec swojego partnera, koniecznie je rozwiej bądź potwierdź, decydując się na nasze usługi!

Skuteczny detektyw rozwodowy Radzymin

Naturalna kolej rzeczy, po dowiedzeniu zdrady, to rozwód. Klienci w większości przypadków składają pozew o rozwód, ponieważ nie chcą nadal żyć z osobą, która zawiodła ich zaufanie. Jeśli nasz klient wyrazi taką chęć, prywatny detektyw prowadzący daną sprawę może zeznawać w sądzie jako świadek oraz przedstawić zdobyte dowody. W ten sposób strona pozywająca może uzyskać odpowiednie orzeczenie sądu, a przy okazji nie pozostanie bez pieniędzy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Choć usługi prywatnego detektywa uchodzą za dość drogie, każda sprawa, a co za tym idzie, cena, różni się od siebie. Konkretna kwota będzie zależeć od skomplikowania sprawy i wielu innych aspektów.

Warto podkreślić, że nasz agencja pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i przyjmuje klientów z każdego zakątka Polski. Nie ma więc znaczenie, czy mieszkasz w górach, czy nad morzem – możesz się zgłosić do nas z każdą sprawą spędzającą Ci sen z powiek.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net