Detektyw Brwinów

Usługi detektywistyczne Brwinów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Brwinów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Brwinowie

Agencja detektywistyczna detektywi.net podczas pierwszego spotkania z Klientem przedstawia wszystkie informacje dotyczące współpracy. Klient wie, jakie działania możemy podjąć. Podkreślamy, że jesteśmy profesjonalistami. Zatrudnieni u nas detektywi posiadają licencję. Wszystkie czynności prowadzimy zgodnie z prawem. Nigdy nie przekraczamy naszych uprawnień. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych spraw i wcielić w życie zaawansowane działania. Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące kwestii rodzinnych, firmowych i kryminalnych. Nasi detektywi posiadają ogromne doświadczenie zawodowe, co wpływa na wysoką skuteczność. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami, a większość przyjmowanych przez nas spraw jest doprowadzana do końca.

Detektyw od zdrad Brwinów

Wykrywanie zdrady to usługa, z której korzysta coraz więcej klientów. Skuteczny detektyw wie, jakie działania podjąć, by odkryć prawdę. Umiemy sprawdzić każdą osobę i zdobyć konkretne dowody. Podkreślamy, że nie zawsze przeczucia Klienta się sprawdzają. Nieraz w grę może wchodzić np. zazdrość. Czasem w toku obserwacji okazuje się, że partner lub partnerka nie mają nic na sumieniu. Zawsze jednak warto zweryfikować przeczucia i przekonać się, jaka jest prawda. Detektyw działa w taki sposób, że sprawdzana osoba nie zorientuje się, że jest poddawana obserwacji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Brwinów

Rozwody z orzekaniem o winie są bardzo trudne i potrafią się ciągnąć latami. Właśnie dlatego zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej jest coraz częstsze. Samodzielne zdobycie dowodów niepozostawiających wątpliwości jest niemalże nierealne. Prywatny detektyw wie, jak podejść do tematu i jak zebrać takie materiały, które jasno będą wskazywały na winę współmałżonka. Dowody muszą być solidne i nie do podważenia – tylko wówczas staną się koronnym argumentem w sądzie. Detektyw od rozwodów może sprawić, że sprawa nie będzie się przeciągać w nieskończoność.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych nie jest obecnie tajemnicą. Klient poznaje cennik już podczas pierwszego spotkania- dzięki temu nie jest on zaskoczony, kiedy przychodzi do zapłaty. Firma detektywistyczna detektywi.net podczas spotkania przedstawia konkrety. W zależności od sprawy rozliczenie odbywa się w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Ostateczny koszt jest uzależniony od tego, czego dana sprawa dotyczy, jak bardzo jest skomplikowana i jakie działania ma podjąć detektyw.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net