Detektyw Mrozy

Usługi detektywistyczne Mrozy – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mrozy

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mrozy

Szukasz dobrej, sprawdzonej agencji detektywistycznej? Chcesz rozwiązać nurtującą Cię od dłuższego czasu sprawę? Koniecznie zgłoś się do nas! Na rynku działamy od kilku lat, w czasie których nabraliśmy doświadczenia oraz wiedzy potrzebnych do prowadzenia działalności detektywistycznej. Odznaczamy się profesjonalizmem, którego pozazdrościć nam mogą inne agencje. Nasza ekipa składa się z licencjonowanych detektywów, którzy mogą prowadzić zarówno sprawy prywatne, indywidualne, jak i sprawy dotyczące przedsiębiorstw.

Firma detektywistyczna Mrozy

Nasza firma detektywistyczna może wykazać się doświadczeniem w różnorodnych śledztwach. Z ogromną chęcią podejmujemy się najrozmaitszych spraw, które nie zostały rozwiązane przez inne służby. Nie są nam obce też problemy czysto gospodarcze. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i odnosisz wrażenie, iż dzieje się w nim coś złego, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Działamy skutecznie w przypadku problemów takich, jak nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, zdradzanie i wykradanie informacji, jak i przekupywanie pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Mrozach

Jesteśmy uważani za jedną z najlepszych agencji detektywistycznych w kraju. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, na które ciężko pracowaliśmy. Podejmowaliśmy się praktycznie wszystkich spraw, nabywając tym samym doświadczenia i zjednując sobie klientów. Nie odprawiamy z kwitkiem osób, które zgłaszają się do nas ze swoimi problemami, niezależnie od ich wagi. Zajmujemy się też wykrywaniem założonych podsłuchów, które mogą negatywnie wpłynąć na życie osoby podsłuchiwanej.

Detektyw od zdrad Mrozy

Najczęściej zgłaszają się do nas klienci podejrzewający swoje drugie połówki o zdradę. Naszym zadaniem jest potwierdzenie lub wykluczenie tych podejrzeń. Śledztwa przez nas prowadzone skupiają się na zdobyciu fotografii bądź plików wideo. Jeśli samo śledzenie danej osoby nie przynosi rezultatów, przeprowadzamy dyskretny wywiad środowiskowy. Do tego rodzaju spraw podchodzimy odpowiedzialnie, z dojrzałością i empatią.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mrozy

Potwierdzona zdrada najczęściej prowadzi do rozwodu. Jest to ciężka przeprawa zarówno dla osoby zdradzonej, jak i zdradzającego. Niestety, rzadko która osoba może żyć ze świadomością, że jej zaufanie już raz zostało tak silnie nadwerężone. Kiedy na sali sądowej pojawiają się problemy z otrzymaniem rozwodu lub z podziałem majątku, nasi detektywi mogą wesprzeć klienta. Dowody mogą posłużyć w sądzie, a sam detektyw może zostać wezwany na świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W wielu kręgach społecznych usługi detektywistyczne uchodzą za drogie i dedykowane jedynie osobom zamożnym. Rzeczywistość pokazuje jednak, że wcale tak nie jest. Każdy nasz klient, zanim podpisze z nami umowę, musi zapoznać się z podaną przez nas kwotą za godzinę czy za dzień pracy. Atutem naszej agencji jest fakt, że działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy też sprawy od klientów z całej Polski.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net