Detektyw Tłuszcz

Usługi detektywistyczne Tłuszcz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tłuszcz

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tłuszcz

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, niezależnie od sprawy, zgłoś się do nas. Jesteśmy odpowiedzialną, profesjonalną agencją, która z ogromną chęcią podejmie się śledztwa, zarówno na tle prywatnym, jak i gospodarczym. Przez lata istnienia, nasza agencja miała okazję, by nabrać doświadczenia, jak i wyspecjalizować się w odpowiednich dla detektywów technikach. Dzięki temu obecnie oferujemy szeroki zakres usług, zarówno dedykowany klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.

Firma detektywistyczna Tłuszcz

Nasza firma składa się prywatnych detektywów z licencjami, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Mamy doświadczenie w wielu rozmaitych sprawach, zarówno prywatnych, jak i gospodarczych. Nie boimy się ryzyka, podejmujemy się nawet bardzo trudnych śledztwa, ponieważ wierzymy, że każde doświadczenie się liczy. Nie odprawiamy naszych klientów z kwitkiem — zawsze przynajmniej staramy się rozpocząć śledztwo i doprowadzić do jakichkolwiek postępów. Działamy profesjonalnie w sprawach, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego czy wykradania i zdradzania cennych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw Tłuszcz

Firma detektywistyczna, którą reprezentujemy, bez wahania podejmuje się rozmaitych spraw i rozwiązania wielu problemów. Przykładem są poszukiwania dotyczące założonego podsłuchu. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że są to zazwyczaj mikroskopijne urządzenia, które ciężko jest znaleźć. Jednak i to nas nie powstrzymuje. Jeśli zgłosi się do nas klient, który podejrzewa u siebie podsłuch, naszym zadaniem jest mu pomóc.

Detektyw od zdrad w Tłuszczu

Detektyw od zdrad to jedna z usług, która nigdy nie straci na popularności. Bardzo często zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o niewierność. Są bezbronni, zrozpaczeni, wymagają uwagi oraz empatii. Licencjonowani detektywi z naszej agencji doskonale rozumieją życiowe zawirowania. Naszym zadaniem jest pomoc w zdobyciu adekwatnych dowodów. A wszystko to z profesjonalizmem, dojrzałością oraz dyskrecją, jakiej oczekują od nas klienci.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tłuszcz

Potwierdzenie zdrady to zazwyczaj pierwszy krok do pozwu rozwodowego. Mało kto chce żyć dalej z osobą, która dopuściła się zdrady. Prywatny detektyw może w każdej chwili pomóc. Głównie chodzi tutaj o wsparcie podczas rozprawy w sądzie. Jak wiadomo, prawnicy i adwokaci chwytają się każdej metody, by postawić na swoim w sądzie. Aby nasz klient nie pozostał na lodzie, przedstawiamy zdobyte dowody i możemy zeznawać w roli świadka na jego korzyść. Jest to bardzo ważne, ponieważ czasem tylko dzięki nam ofiara zostaje z połową majątku po rozwodzie.

Cennik usług detektywistycznych — detektyw cennik

Choć w wielu kręgach usługi detektywistyczne uchodzą za zbyt drogie, zapewniamy, że rzeczywistość jest zgoła inna. Konkretna kwota, którą trzeba zapłacić, to kwestia wielu czynników. Nasz czas, narzędzia, poświęcenie — to wszystko ma ogromne znaczenie. Jak na profesjonalistów przystało, staramy się informować naszych klientów, ile mniej więcej może kosztować dana sprawa.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net