Detektyw Serock

Usługi detektywistyczne Serock – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Serock

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Serock

Nasza agencja detektywistyczna może pochwalić się pełnym profesjonalizmem podczas wykonywania zadań, jak i doświadczeniem. Działamy na rynku już od kilku długich lat, podczas których mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu różnorodnych sprawach. Prowadzimy śledztwa w grupach, jak i indywidualnie, w zależności od trudności sprawy. Obecnie oferujemy dość szeroki zakres usług, dzięki czemu praktycznie każdy zainteresowany klient może skorzystać z naszych usług. Docieramy do klientów indywidualnych jak przedsiębiorstw z łatwością!

Firma detektywistyczna Serock

Szeroki zakres oferowanych przez nas usług jest naszym ogromnym atutem. Stajemy na wysokości każdego zadania. Zdajemy sobie sprawę, że zgłaszający się do nas klienci oczekują od nas profesjonalizmu oraz efektów. Zapewniamy, że potrafimy prowadzić zarówno sprawy indywidualne, jak i śledztwa gospodarcze. Jeśli masz podejrzenie, że w Twojej firmie dzieje się coś niepokojącego, warto zgłosić się do nas jak najszybciej. Działamy w takich sprawach jak szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja, wykradanie i zdradzanie cennych firmowych informacji oraz przekupywanie pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Serocku

Nasi detektywi uważani są za najlepszych w całym kraju. Dzieje się tak, ponieważ dostarczamy realne efekty i bez wahania podejmujemy się trudnych i bardzo trudnych śledztw. Jesteśmy też w stanie wykryć założony podsłuch. Mimo bardzo małych i niewidocznych urządzeń nasza ekipa potrafi znaleźć miejsca, w których zostały założone. Kierujemy się intuicją, jak i wykorzystujemy specjalne narzędzia.

Detektyw od zdrad Serock

Zastanawiasz się, która z naszych usług jest wybierana najczęściej? Jest to oczywiście detektyw od zdrad. Zajmujemy się prowadzeniem śledztw, których celem jest zdobycie odpowiednich dowodów na to, że nasz klient jest zdradzany bądź nie. Dostarczamy klientom efekty w postaci fotografii, wywiadu środowiskowego czy plików wideo. Każdy nasz detektyw potrafi w odpowiedni sposób przyjąć takiego klienta. Podczas rozmów odznaczamy się profesjonalizmem, dojrzałością, dyskrecją i empatią.

Skuteczny detektyw rozwodowy Serock

Zdobycie dowodów na zdradę partnera to nie koniec sprawy. Zazwyczaj potwierdzenie dowodu prowadzi do napisania pozwu o rozwód. Nikt nie chce żyć z osobą, która nadwerężyła zaufanie. Często jednak nasi klienci potrzebują pomocy w sądzie. Jako detektywi z licencją mamy możliwość przekazania zebranych przez nas materiałów, jak i wystąpić w charakterze świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą w naszym kraju za drogie. Nasza agencja stara się zmienić to myślenie. Staramy się dopasować z naszym cennikiem do klienta, który się do nas zwraca. Każde pierwsze spotkanie opatrzone jest długą rozmową, wywiadem dotyczącym sprawy oraz ustaleniem kwoty na podstawie zdobytych informacji. Klienci mają czas na zastanowienie się, czy są w stanie podjąć się współpracy z nami. Warto wiedzieć, że nasza agencja działa praktycznie cały czas. W każdej chwili można się z nami skontaktować.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net