Detektyw Marki

Marki

Usługi detektywistyczne Marki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Marki

Agencja detektywistyczna detektywi.net oferuje swoim klientom kompleksowy zakres działań. Usługi dotyczą zarówno standardowych spraw rodzinnych, jak i firmowych, czy nawet kryminalnych. Lata doświadczenia i liczne sukcesy na koncie pokazują, że warto nam zaufać. Detektywi, którzy pracują dla nas, podejmują się nawet najtrudniejszych kwestii. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych branż, dlatego też możemy zaznaczyć z pełną odpowiedzialnością, że jesteśmy w stanie rozwikłać najbardziej zagmatwane kwestie. Biuro detektywistyczne detektywi.net ma wysoką skuteczność, dzięki czemu klienci chętnie korzystają z naszej pomocy.

Firma detektywistyczna wie, jakie działania może podjąć. Prywatny detektyw nigdy nie przekracza granic prawa. My współpracujemy z najlepszymi w branży, co jest dla Klienta gwarancją sukcesu.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Marki

Agencja detektywistyczna detektywi.net działa zgodnie z prawem. Zatrudnieni detektywi posiadają licencję. Dzięki doświadczeniu mogą się oni pochwalić wysoką skutecznością. Świadczy o tym masa sukcesów oraz fakt, że większość spraw zostaje doprowadzona do końca. Można nam powierzyć zarówno standardowe zlecenia, jak i te najbardziej skomplikowane. Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne dotyczące spraw rodzinnych, firmowych, ale też kryminalnych. Na naszą skuteczność wpływ ma również to, że współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin. Jesteśmy w stanie opracować odpowiednią strategię i wcielić ją w życie. Klient już na wstępie jest informowany o tym, jakie działania może podjąć nasza agencja, a co jest już przekroczeniem uprawnień.

Detektyw od zdrad Marki

Sprawdzanie, czy partner zdradza, jest jedną z tych usług, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Skuteczny detektyw zawsze odkryje prawdę i ją udokumentuje. Zebrane dowody są konkretne, nie do podważenia i można je wykorzystać w sądzie. Wykrywanie zdrady nie jest łatwe. Nasza firma detektywistyczna wie, jak się za to zabrać. Podczas rozmowy z Klientem podkreślamy, że nie każde podejrzenie musi być słuszne. Przeczucia mogą wynikać również z zazdrości. Kiedy jednak pojawiają się sygnały ostrzegawcze, to lepiej wszystko sprawdzić i poznać prawdę. Nieraz można w ten sposób ustrzec się przed popełnieniem ogromnych błędów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Marki

Rozwody z orzekaniem o winie potrafią się ciągnąć latami. W końcu zebranie solidnych dowodów, jasno wskazujących na winę współmałżonka, jest bardzo trudne. Samodzielnie nie jest się w stanie tego dokonać. Właśnie w takiej sytuacji może pomóc detektyw. Zatrudnianie detektywa na okoliczność spraw rozwodowych staje się powszechne. Zbierze on dowody nie do podważenia, które staną się istotnym argumentem. Dzięki temu sprawa w sądzie może zakończyć się dużo wcześniej.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Usługi detektywistyczne nie muszą być drogie. Nasza firma jest na to dowodem. Klient już na pierwszym spotkaniu poznaje cennik usług detektywistycznych. Dzięki temu nie będzie on zaskoczony i od razu wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć. Rozliczenie jest dokonywane według stawki godzinowej lub dziennej. Wszystko zależy od detali sprawy – czego ona dotyczy, jakie działania są podejmowane i ile czasu one zajmują. Firma detektywistyczna detektywi.net wszystko omawia z Klientem na wstępie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net