Detektyw Zielonka

Usługi detektywistyczne Zielonka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zielonka

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Zielonce

Agencja detektywistyczna detektywi.net każdego Klienta już na wstępie informuje o zakresie działań, jakich może się podjąć. Jako profesjonaliści zawsze działamy zgodnie z prawem. Uprawnienia detektywa są ograniczone przez prawo – my nie przekraczamy granicy, ale jesteśmy w stanie wykorzystać odpowiednie metody, by dojść do prawdy. Zatrudnieni u nas detektywi posiadają licencję. Dzięki współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin możemy zaoferować kompleksowy zakres usług – podejmujemy się zleceń zarówno standardowych, jak i tych najtrudniejszych. Prowadzimy sprawy rodzinne, firmowe, ale też kryminalne. Możemy pochwalić się licznymi sukcesami, a większość zadań, których się podejmujemy, jest doprowadzana do końca.

Detektyw od zdrad Zielonka

Wykrywanie zdrady to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów. Mimo niepokojących sygnałów nie zawsze jesteśmy w stanie udowodnić bliskiej osobie nieuczciwość. Skuteczny detektyw doskonale wie, jak podejść do tematu i kiedy śledzona osoba ma coś na sumieniu, to zostanie to wykryte i udokumentowane. Z racji odpowiedniego podejścia zachowuje on zimną krew i zbiera dowody nie do obalenia. Jasno wskazują one prawdę. Podkreślamy, że nieraz przeczucia Klienta są błędne i wynikają one z zazdrości lub z innych niewyjaśnionych okoliczność. Lepiej jednak zweryfikować przypuszczenia i poznać prawdę. Biuro detektywistyczne zawsze ją odkryje.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zielonka

Zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej jest coraz częstszą praktyką. Wynika to choćby z tego, że sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie potrafią się ciągnąć latami. Mając w ręku konkretne argumenty, jesteśmy w stanie skrócić ten czas. Warto podkreślić, że przy tego typu sprawach niezbędne są konkretne dowody, niepozostawiające żadnych wątpliwości. Muszą one jasno wskazywać winę współmałżonka. Prywatny detektyw wie, jak powinny wyglądać takie materiały i co ważne, umie je zebrać. Samodzielne szukanie dowodów jest trudne, a nieraz niemożliwe. Mało tego, nigdy nie wiemy, czy będą one wystarczające dla sądu.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych jest dzisiaj przystępny. Cennik nie jest wygórowany i obecnie większość osób może sobie pozwolić na skorzystanie z usług eksperta. Rozliczenie, w zależności od sprawy, może być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Dzięki temu, ze Klient na samym początku wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć, to nie jest zdziwiony, gdy nadchodzi czas uiszczenia danej kwoty.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net