Detektyw Milanówek

Usługi detektywistyczne Milanówek – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Milanówek

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Milanówku

Agencja detektywistyczna detektywi.net to grupa licencjonowanych detektywów, która posiada ogromne doświadczenie zawodowe. O wysokiej skuteczności mogą świadczyć liczne sukcesy zawodowe. Podejmujemy się spraw rodzinnych, firmowych i kryminalnych. Większość zleceń doprowadzamy do końca. Klienci zlecają nam zarówno proste sprawy, jak i te najbardziej skomplikowane. Współpracujemy z gronem specjalistów z różnych dziedzin – dzięki temu oferujemy kompleksowe usługi. Jesteśmy w stanie wcielić w życie różne działania. Na wstępie starannie opracowujemy strategię. Klient jest informowany o tym, jakie czynności możemy podjąć. Podkreślamy, że działamy zgodnie z prawem i nie przekraczamy uprawnień. Jest to niezwykle ważne. Jesteśmy ekspertami, którym warto zaufać!

Detektyw od zdrad Milanówek

Wykrywanie zdrady to temat bardzo bolesny. Sporo osób decyduje się na działania na własną rękę. Tymczasem różnie się one kończą – na ogół zdemaskowaniem. W końcu takie kwestie wiążą się z ogromnymi emocjami i nie łatwo o błąd, nie wspominając nawet o zachowaniu zimnej krwi. Tymczasem skuteczny detektyw wie, w jaki sposób sprawdzić daną osobę, jak zweryfikować fakty i nie zostać przy tym zdemaskowanym. Oczywiście wszystko zostaje udokumentowane. Dzięki temu Klient nie ma żadnych wątpliwości. Należy jednak podkreślić, że przeczucia nie zawsze się sprawdzają i nie każda wątpliwość musi być uzasadniona zdradą. Warto jednak poznać prawdę i spać spokojnie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Milanówek

Detektyw od rozwodów jest dzisiaj bardzo często wynajmowany. Sporo osób korzysta z profesjonalnej pomocy, chcąc uzyskać rozwód z orzekaniem o winie. Sprawy takie potrafią się ciągnąć przez wiele lat. Zatrudnienie specjalisty może ten czas skrócić. W końcu prywatny detektyw wie, jak zebrać odpowiednie dowody, które staną się istotnym argumentem w sądzie. Należy podkreślić, że muszą być one solidne i nie pozostawiać żadnych wątpliwości. Materiały, które wyraźnie wskazują na winę współmałżonka, są niezbędne. Samodzielne ich zdobycie jest niemalże niemożliwe. Agencja detektywistyczna detektywi.net wie, jak zabrać się do tego zadania i jak wszystko udokumentować.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych to kwestia, wokół której narosło mnóstwo mitów. Warto podkreślić, że wynajęcie profesjonalisty wcale nie jest niewiarygodnie drogie. Firma detektywistyczna detektywi.net podczas pierwszego spotkania z Klientem przedstawia mu cennik, dzięki czemu na końcu nie ma zaskoczenia. Generalnie koszty są uzależnione od tego, czego dotyczy sprawa, jak bardzo jest skomplikowana, jakich czynności musi się podjąć detektyw i ile będzie trwało postępowanie. Rozliczenie jest przeważnie dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net