Detektyw Ząbki

Usługi detektywistyczne Ząbki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ząbki

Agencja detektywistyczna detektywi.net oferuje swoim klientom kompleksowy zakres działań. Usługi dotyczą zarówno standardowych spraw rodzinnych, jak i firmowych, czy nawet kryminalnych. Lata doświadczenia i liczne sukcesy na koncie pokazują, że warto nam zaufać. Detektywi, którzy pracują dla nas, podejmują się nawet najtrudniejszych kwestii. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych branż, dlatego też możemy zaznaczyć z pełną odpowiedzialnością, że jesteśmy w stanie rozwikłać najbardziej zagmatwane kwestie. Biuro detektywistyczne detektywi.net ma wysoką skuteczność, dzięki czemu klienci chętnie korzystają z naszej pomocy.

Firma detektywistyczna wie, jakie działania może podjąć. Prywatny detektyw nigdy nie przekracza granic prawa. My współpracujemy z najlepszymi w branży, co jest dla Klienta gwarancją sukcesu.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Ząbkach

Jeśli chcesz poznać prawdę o swoich sprawach osobistych lub biznesowych, to firma detektywistyczna detektywi.net na pewno Ci pomoże! Nieustanne podejrzenia potrafią być niezwykle męczące. Ni zawsze jednak znajdują one pokrycie w rzeczywistości. Po co więc się nad tym zastanawiać? Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług ekspertów, którzy zweryfikują wszystko. Zyskasz spokój i przestaniesz się zadręczać. Samodzielne sprawdzenie różnych kwestii najczęściej nie jest możliwe choćby ze względu na emocje, jakie temu towarzyszą. W efekcie popełnia się błędy, a jak wiadomo, zachowanie zimnej krwi jest bardzo trudne. Dobry detektyw umie działać pod wpływem stresu i nie stanowi dla niego problemu przystosowanie się do zmieniającej się dynamicznie sytuacji. Specjalista będzie wiedział, jaką strategię obrać i jak podejść do konkretnej sprawy. Nie zostanie on zdemaskowany i zawsze zachowa spokój.

Detektyw od zdrad Ząbki

Wykrywanie zdrady to usługa ciesząca się bardzo dużą popularnością. Klienci chcą zweryfikować swoje podejrzenia, a nieraz po prostu sprawdzić partnera i poznać prawdę. Podkreślamy, że przeczucia nie zawsze się sprawdzają i nieraz stoi za nimi po prostu zazdrość. Jednak zawsze warto przekonać się, czy znajdują one pokrycie w rzeczywistości. Różne sygnały ostrzegawcze lepiej sprawdzić aniżeli bezwarunkowo ufać i popełnić poważne błędy. Skuteczny detektyw doskonale wie, w jaki sposób sprawdzić partnera/partnerkę Klienta. Udokumentuje on wszystkie swoje działania i zbierze dowody nie do podważenia, które w razie potrzeby będzie można wykorzystać w sądzie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ząbki

Zatrudnianie detektywa na potrzeby spraw rozwodowych to działanie powszechne. Rozstania są przeważnie trudne; a wywlekanie brudów jest powszechne. Właśnie dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Zbierze on solidne dowody, które wraz z raportem będzie można wykorzystać w sądzie. Materiały tego typu są niezbędne w przypadku rozwodów z orzekaniem o winie. Takie sprawy mogą się ciągnąć latami. Korzystając z usług detektywa, czas ten na pewno zostanie znacznie skrócony. Samodzielne zebranie dowodów jest praktycznie nierealne – tylko nieliczne materiały mogą jasno wskazywać na winę współmałżonka. Prywatny detektyw z kolei wie, jak pozyskać takie dowody, które nie będą budzić wątpliwości.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych jest przedstawiany Klientowi już na początku. Warto podkreślić, że dzisiaj usługi detektywistyczne są dostępne w przystępnych cenach – nie zawsze są one drogie. Forma rozliczenia jest uzależniona od konkretnej sprawy – na ogół jest ona dokonywana w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Klient, zwracając się do nas, od razu jest o wszystkim informowany. Firma detektywistyczna detektywi.net przedstawia konkretny koszt usługi.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net