Detektyw Sulejówek

Usługi detektywistyczne Sulejówek – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sulejówek

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Sulejówku

Agencja detektywistyczna detektywi.net podczas pierwszego spotkania z Klientem przedstawia mu szczegóły dotyczące współpracy. Informuje ona o zakresie czynności, jakie może podjąć. Wbrew pozorom i temu, co jest pokazywane w filmach, działania detektywa są ograniczone przez przepisy. Nasza firma działa zgodnie z prawem i nie przekracza uprawnień. Wszyscy zatrudnieni u nas detektywi posiadają licencję. Dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu są oni w stanie podjąć się zarówno standardowych zleceń, jak i niezwykle skomplikowanych. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin sprawia, że oferujemy szeroki zakres usług dotyczących spraw rodzinnych, firmowych, ale też kryminalnych. Wcielamy w życie różne działania, umiemy opracować odpowiednią strategię. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami i gwarantujemy wysoką skuteczność.

Detektyw od zdrad Sulejówek

Wykrywanie zdrady to usługa detektywistyczna, która cieszy się ogromną popularnością. Samodzielne sprawdzenie wierności partnera jest niezwykle trudne i często kończy się po prostu zdemaskowaniem. Pamiętajmy, że w grę wchodzą ogromne emocje. Skuteczny detektyw trzyma nerwy na wodzy, a odkrywając prawdę, wszystko odpowiednio dokumentuje. Materiały są przedstawiane Klientowi i nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Zweryfikowanie sygnałów ostrzegawczych sprawi, że będzie można spać spokojnie. Jednocześnie warto podkreślić, że złe przeczucia nie zawsze się sprawdzają.

Skuteczny detektyw rozwodowy Sulejówek

Zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej jest coraz częstsze. Taka strategia ma na ogół miejsce, kiedy chodzi o sprawę rozwodową z orzekaniem o winie, która potrafi się ciągnąć wiele lat. Prywatny detektyw jest w stanie ten czas skrócić. Zbierze on solidne dowody, które jasno wskażą winę współmałżonka i nie pozostawią żadnych wątpliwości. Samodzielne zdobycie konkretnych, obciążających materiałów jest niemalże nierealne.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych jest przedstawiany Klientowi już na samym początku. Dokładna stawka jest uzależniona od tego, czego dotyczy dana sprawa i jakie działania w toku jej prowadzenia należy podjąć. Klient dzięki temu od razu wie, czego się może spodziewać i na końcu nie będzie on zaskoczony. Cennik detektywistyczny jest dziś naprawdę przystępny. Całe rozliczenie opiera się na stawce dziennej lub godzinowej.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net