Detektyw Łomianki

Usługi detektywistyczne Łomianki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łomianki

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Łomiankach

Agencja detektywistyczna detektywi.net działa zgodnie z prawem. Wszystkich Klientów już podczas pierwszego spotkania informujemy o tym, jakie są nasze uprawnienia i jakie działania możemy podjąć. Nigdy nie przekraczamy granic. Zatrudnieni u nas detektywi posiadają licencję. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, dzięki czemu oferujemy kompleksowe usługi obejmujące sprawy rodzinne, firmowe i kryminalne. Wcielamy w życie skomplikowane czynności, dlatego też posiadamy wysoką skuteczność. Możemy pochwalić się licznymi sukcesami. Większość przyjmowanych zleceń jest doprowadzana przez nas do końca.

Detektyw od zdrad Łomianki

Wykrywanie zdrady to usługa zaliczająca się do tych, które są najczęściej zlecane detektywom. Samodzielne sprawdzenie partnera jest niezwykle trudne, żeby nie powiedzieć, że wprost niemożliwe. Skuteczny detektyw ma swoje metody i obiera odpowiednią strategię. Wszystkie działania zostaną odpowiednio udokumentowane, a zebrane dowody będą nie do podważenia i co najważniejsze, Klient dzięki nim pozna prawdę. Nieraz zazdrość nie ma żadnego uzasadnienia, niemniej warto sprawdzić wszystkie docierające do nas sygnały ostrzegawcze. Dzięki temu można spać spokojnie i przekonać się, że partner nas nie oszukuje.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łomianki

Zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej jest coraz częste. Dzieje się tak, kiedy jedna strona chce uzyskać rozwód z orzekaniem o winie współmałżonka. Takie sprawy mogą się ciągnąć naprawdę długo. Tutaj niezbędne są solidne dowody, niebudzące żadnych wątpliwości. Samodzielnie są one praktycznie nie do zdobycia. Właśnie wówczas może pomóc prywatny detektyw. Zbierze on materiały jasno ukazujące winę, które będą najważniejszym argumentem w sądzie. Dzięki temu czas trwania sprawy rozwodowej może ulec skróceniu.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Cennik usług detektywistycznych można dziś znaleźć na stronie internetowej danej agencji. Firma detektywistyczna detektywi.net udostępnia go już na samym początku. Klient wie dzięki temu, z jakimi wydatkami musi się liczyć. Koszty nie są obecnie wygórowane. Rozliczenie, w zależności od sprawy, jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. To, ile zapłacimy na usługi detektywistyczne, jest uzależnione od detali, od tego ile pracy musi wykonać detektyw, jakie czynności, czego dane zadanie dotyczy itp.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net