Detektyw Kobyłka

Kobyłka

Usługi detektywistyczne Kobyłka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kobyłka

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Kobyłka

Agencja detektywistyczna detektywi.net to firma, której warto zaufać. Pracują dla nas wyłącznie detektywi, którzy posiadają licencję. Współpracujemy z grupą specjalistów z wielu dziedzin, dlatego też oferujemy tak szeroki zakres usług. Zaznaczamy, że prawo wyznacza zakres działań, jakie możemy podjąć. Nigdy nie przekraczamy naszych uprawnień. Praca detektywów pokazana w filmach znacząco różni się od tego, co naprawdę możemy robić. Jednocześnie podkreślamy, że potrafimy dobrać odpowiednie metody działania, dzięki czemu posiadamy na koncie mnóstwo sukcesów. Większość zleceń doprowadzamy do końca. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością. Rozwiązujemy proste zadania, jak i te najtrudniejsze. Nasze usługi są kompleksowe i dotyczą spraw rodzinnych, firmowych, ale też kryminalnych.

Detektyw od zdrad Kobyłka

Samodzielne wykrycie zdrady jest bardzo trudne, niemalże niemożliwe. Właśnie dlatego coraz więcej osób zgłasza się po pomoc do ekspertów. Skuteczny detektyw doskonale wie, w jaki sposób sprawdzić daną osobę oraz wszystko starannie udokumentować. Dowody w takich sprawach są niezwykle ważne. Sygnały ostrzegawcze i przeczucia nie zawsze muszą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale jeśli niepewność narasta, to lepiej sprawdzić i poznać prawdę. My wiemy, jak ją odkryć.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kobyłka

Uzyskanie rozwodu z orzekaniem o winie jest bardzo trudne. Tutaj niezbędne są dowody niepozostawiające wątpliwości. Samodzielne zdobycie takich materiałów jest bardzo trudne. Właśnie dlatego częstą praktyką jest zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej. Specjalista wie, jak zebrać dowody nie do podważenia, które będą koronnym argumentem w sądzie. Jasno wskażą one winę współmałżonka. Dzięki temu sprawa nie będzie się ciągnęła latami.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Cennik usług detektywistycznych nie zawsze jest wygórowany. Wbrew pozorom, dzisiaj każdy może wynająć specjalistę. Koszty są przedstawiane już podczas pierwszego spotkania z Klientem – dzięki temu nie będzie on zaskoczony końcowym rachunkiem. Rozliczenie z detektywem opiera się na stawce dziennej lub godzinowej. Wszystko zależy od tego, czego dana sprawa dotyczy i jak przedstawiają się jej detale. Firma detektywistyczna detektywi.net omawia z Klientem koszty i warunki umowy – dzięki temu Klient może czuć się bezpiecznie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net