Detektyw Józefów

Usługi detektywistyczne Józefów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Józefów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Józefowie

Agencja detektywistyczna detektywi.net oferuje kompleksowy zakres usług – podejmuje się spraw rodzinnych, firmowych, ale też kryminalnych. Zlecane są nam zarówno skomplikowane kwestie, jak i standardowe. Dzięki temu, że współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością. Mamy na koncie sukcesy i wiemy, jaką obrać strategię. Wszyscy zatrudnieni detektywi posiadają licencję i mają ogromne doświadczenie zawodowe. Wszelkie czynności prowadzimy zgodnie z prawem – nigdy nie przekraczamy uprawnień. Klient na wstępie jest informowany o tym, jakie działania możemy podjąć. Jednocześnie podkreślamy, że zawód detektywa przedstawiany w filmach niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

Detektyw od zdrad Józefów

Wykrywanie zdrady to usługa niezwykle często zlecana detektywom. Samodzielne dojście do prawdy jest niezwykle trudne choćby ze względu na emocje. Detektyw tymczasem wie, jak się zachować i jak zebrać stosowne dowody. Wszystko jest udokumentowane w taki sposób, że Klient nie ma wątpliwości. Podejrzenia nie zawsze muszą się sprawdzić, ale warto odkryć prawdę. Dzięki temu można spać spokojnie, a przy tym zabezpieczyć się przed popełnieniem błędów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Józefów

Sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie nie należą do przyjemnych i potrafią się ciągnąć latami. Mało tego, w sądzie muszą wówczas zostać przedstawione dowody, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Właśnie dlatego zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej jest tak częste. Prywatny detektyw zdobędzie takie materiały, które jasno wskazują na winę współmałżonka. Dowody będą konkretne i staną się najważniejszym argumentem. Dzięki temu sprawa w sądzie zakończy się dużo szybciej. Warto zaufać ekspertom.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych jest dzisiaj powszechnie znany. Klient już podczas pierwszego spotkania ma świadomość, ile będzie musiał zapłacić za doprowadzenie sprawy do końca. Dzięki temu na końcu nie czeka go niemiła niespodzianka. Firma detektywistyczna detektywi.net podczas spotkania wszystko dokładnie omawia. Rozliczenie jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Koszty są uzależnione od tego, czego dana sprawa dotyczy. Warto wiedzieć, że cennik detektywistyczny jest obecnie całkowicie przystępny.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net