Detektyw Karczew

Karczew

Usługi detektywistyczne Karczew – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Karczew

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Karczew

Jesteśmy doświadczoną, profesjonalną i działającą od kilku lat na rynku agencją detektywistyczną, która może pochwalić się szeroką gamą usług. Od otwarcia naszej agencji mieliśmy czas na zebranie wiedzy, sprawdzenia sprzętów, które są nam potrzebne do śledztwa oraz zebrania informacji na temat tego, jakie usługi są najbardziej rozchwytywane, jeśli chodzi o prywatnych detektywów. Obecnie zapraszamy do siebie zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że niekiedy pomocy potrzebują również biznesmeni, którzy podejrzewają swoich pracowników o działanie na szkodę firmy.

Firma detektywistyczna Karczew

Doświadczona i odpowiedzialna ekipa detektywów, którą znajdziesz w naszej agencji to ludzie ze świeżym spojrzeniem na świat. Nic więc dziwnego, że chętnie podejmują się spraw dla klientów prywatnych, jak i dla firm. Nie boją się wyzwań, nie boją się ubrudzić rąk, jeśli będzie to potrzebne. Przedsiębiorcy, którzy zaczynają wietrzyć problem we własnej firmie, mogą się więc do nas zgłaszać bez obaw. Zajmujemy się sprawami gospodarczymi z pełną świadomością ich skomplikowania. Podejmujemy się śledztw dotyczących przekupywania pracowników, wykradania i zdradzania informacji oraz nieuczciwej konkurencji. Sprawdzamy również pracowników, którzy starają się w Twojej korporacji o posadę, jak i tych, którzy nadużywają zwolnień lekarskich.

Najlepszy prywatny detektyw Karczew

Oferujemy nasze usługi detektywistyczne ze świadomością, że jesteśmy najlepszą agencją działającą na terenie naszego kraju. Nie jest nam straszne nawet wykrywanie podsłuchów, co stanowi niezwykle trudne zadanie. Podsłuchy są mikroskopijnymi urządzeniami, które ciężko jest zlokalizować. Nasi detektywi nie poddają się i na pewno znajdą urządzenie, które zostało zainstalowane. Warto wiedzieć, że zakładanie podsłuchu jest wbrew polskiemu prawu.

Detektyw od zdrad w Karczewie

Do najpopularniejszych usług, jakie oferujemy i z jakimi najczęściej spotykamy się w ramach naszej działalności, jest detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, czy ta osoba faktycznie ma dobre przeczucie i zdobycie na to dowodów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala robić świetne, wyraźne zdjęcia. Ponadto dysponujemy empatią, zrozumieniem i cierpliwością. Do tego rodzaju spraw podchodzimy dojrzale i odpowiedzialnie, dzięki czemu klienci są bardziej pewni siebie i wiedzą, że robią dobrze.

Skuteczny detektyw rozwodowy Karczew

Udowodnienie zdrady to jedno. Drugim krokiem jest zazwyczaj pozew rozwodowy. Nie każda ofiara jest w stanie dobrze przedstawić to w sądzie albo po prostu niewierna połówka ma lepsze kontakty i jest w stanie się wybronić, pozostawiając naszego klienta z niczym. Na szczęście nasza agencja, która zatrudnia wyłącznie licencjonowanych detektywów, jest w stanie temu zapobiec. Możemy zeznawać w sądzie jako świadkowie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy ukazali zdobyte dowody w charakterze materiałów.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne w naszej agencji to koszty adekwatne do sprawy. Ze swojej strony oferujemy pełen profesjonalizm, doświadczenie oraz użycie odpowiednich sprzętów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Staramy się na bieżąco informować swoich klientów o kwocie, którą będą musieli zapłacić po zakończeniu śledztwa.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net