Detektyw Warka

Usługi detektywistyczne Warka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Warka

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Warka

Od kilku dobrych lat nasza oferta dostępna jest dla zainteresowanych klientów. Działamy profesjonalnie, możemy pochwalić się sporą dozą doświadczenia. Wiele lat pracy nauczyło nas, jak postępować z klientami. Wiemy, czego oczekują od nas klienci i zawsze staramy się do tego dążyć. Doświadczenie, wiedza oraz niemała wprawa pozwalają nam obecnie prowadzić śledztwa na szeroką skalę. Nie boimy się podejmowania spraw indywidualnych, jak i gospodarczych. Nasz zakres usług jest bardzo szeroki. Stanowimy wsparcie dla prywatnych klientów, jak i sporych przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Warka

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, ma doświadczenie w wielu różnorodnych sprawach. Nie boimy się pomagać również na polu gospodarczym. Jeśli jesteś właścicielem małej, średniej lub dużej firmy i podejrzewasz pewne nieprawidłowości, możesz natychmiast się do nas zgłosić. Działamy dyskretnie i profesjonalnie, co pozwala nam na odnoszenie sukcesów podczas prowadzonych śledztw. Nie boimy się spraw dotyczących nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania firmowych informacji czy przekupywania pracowników. Stajemy na wysokości zadania, a w czasie śledztw korzystamy nie tylko z naszej wiedzy, ale również w nowoczesnego sprzętu.

Najlepszy prywatny detektyw w Warce

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, to ekipa, która bez wahania podejmuje się różnorodnych śledztw. Prowadzone przez nas sprawy to poziom trudny oraz bardzo trudny. Naszym atutem jest umiejętność odnajdywania ukrytych podsłuchów. Jest to niezwykle trudne zadanie, ponieważ urządzenia te są wyjątkowo małe oraz świetnie się maskują. Warto jednak wiedzieć, że zakładanie podsłuchu w naszym kraju jest nielegalne. Tak więc osoba, która tego dokona i zostanie zdemaskowana, może być pociągnięta do odpowiedzialności.

Detektyw od zdrad Warka

Klienci, którzy zgłaszają się do naszej agencji, zazwyczaj są zainteresowani śledztwem w kierunku udowodnienia zdrady bądź wierności. Takie sprawy wymagają od naszych prywatnych detektywów sporej dozy cierpliwości, dojrzałości oraz odpowiedzialności w podejmowanych działaniach i decyzjach. W śledztwie dotyczącym zdrady najważniejsze jest to, aby zebrać maksymalnie dużo jednoznacznych dowodów na to, czy partner klienta faktycznie ma coś na sumieniu, czy wręcz przeciwnie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Warka

Nasza firma detektywistyczna doskonale radzi sobie w zdobywaniu potrzebnych do rozwiązania sprawy dowodów. Jeśli dowody potwierdzające zdradę zostaną zdobyte, w takich chwilach klienci często decydują się na rozwód. Nie jest to łatwa ani przyjemna decyzja. W takiej sytuacji trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale również o dzieciach, które są efektem związku. Jeśli klient liczy na szybki rozwód i chce z niego pozyskać jak najwięcej, detektyw prowadzący śledztwo może poświadczyć w sądzie jako świadek oraz przedstawić zdobyte dowody w pełni legalnie, jeśli posiada licencję prywatnego detektywa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne są rozmaite, a każda z nich wymaga innego nakładu pracy i czasu. Nic więc dziwnego, że cennik jest bardzo urozmaicony. Zaletą naszej agencji jest to, że działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc każdemu, dlatego możesz do nas dzwonić, niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net