Detektyw Glinojeck

Usługi detektywistyczne Glinojeck – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Glinojeck

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Glinojeck

Nasza agencja to zespół profesjonalnych, doświadczonych, licencjonowanych detektywów, którzy działają na rynku od kilku długich lat. Dzięki długoletnim działaniom zdołaliśmy nabrać doświadczenia oraz zyskać wiedzę, która jest niezbędna do prowadzenia biznesu detektywistycznego. Mieliśmy do czynienia z rozmaitymi sprawami, w tym ze śledztwami prywatnymi, jak i dotyczącymi firm i przedsiębiorstw. Obecnie możemy pochwalić się szerokim zakresem usług, z którego mogą korzystać klienci z terenu całej Polski.

Firma detektywistyczna Glinojeck

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która nie boi się wyzwań, chętnie podejmuje się nowych spraw oraz wykorzystuje wszelkie możliwe środki, aby pchnąć śledztwo do przodu. Większa część naszej dotychczasowej pracy to śledztwa prywatne, jednak nie boimy się też prowadzić spraw na tle gospodarczym. Jeśli uważasz, że w Twojej firmie źle się dzieje, koniecznie postaw na naszą pomoc. Działamy profesjonalnie w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników oraz wykradania cennych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw w Glinojecku

Nie ulega wątpliwości, że nasza ekipa to najlepsi prywatni detektywi w całej Polsce. Podejmujemy się trudnych, a czasami wręcz niemożliwych do rozwiązania śledztw bez większego wahania. Posiadamy sprzęt i umiejętności, dzięki którym wykrycie podsłuchu nie jest dla nas niczym trudnym. Pragniemy podkreślić, że zakładanie podsłuchów w naszym kraju bez wyraźnego zezwolenia jest nielegalne i podlega karze.

Detektyw od zdrad Glinojeck

Usługa, z której korzysta największy odsetek naszych klientów to wykrywanie zdrad. Dysponujemy umiejętnościami oraz narzędziami, które nam w tym pomagają, a przy okazji wykazujemy się odpowiedzialnością, dojrzałością, dyskrecją i empatią, jakie są wymagane w tego rodzaju sprawach. Jeśli podejrzewasz swoją drugą połówkę o brak wierności, koniecznie zwróć się z tym do nas. Zbierzemy dla Ciebie potrzebne dowody w formie fotografii, jak i w formie plików wideo. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy również wywiad środowiskowy.

Skuteczny detektyw rozwodowy Glinojeck

Udowodniona zdrada bardzo często prowadzi do sprawy rozwodowej. Nierzadko zdarza się, że nasz klient, będący jednocześnie ofiarą, nie ma czym podeprzeć się na sali sądowej. Czyha nad nim widmo utraty całego majątku. Jako detektywi prowadzący śledztwo dotyczące zdrady, mamy możliwość przekazaniach zdobytych dowodów do rąk sędziego. Ponadto, dzięki licencji, możemy zeznawać w roli świadka na takiej rozprawie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne w wielu kręgach społecznych uchodzą za drogie. Ludzie uważają, że stać na nich jedynie najbogatszych. Rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Staramy się być dostępnymi dla wszystkich, którzy nas potrzebują. Na samym początku informujemy o obowiązujących u nas cenach. Jednak każda kwota zależy od tego, ile pracy, narzędzi oraz czasu musimy włożyć w konkretne śledztwo. Warto nadmienić, że nasza agencja pracuje 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net