Detektyw Nasielsk

Usługi detektywistyczne Nasielsk – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Nasielsk

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Nasielsk

Nasza firma składa się z najlepszych, profesjonalnych i doświadczonych detektywów z licencją. Działamy na rynku już od kilku lat, podczas których mieliśmy wiele okazji, by nabrać potrzebnego do tej pracy doświadczenia. Zyskaliśmy wiedzę, wprawę oraz nauczyliśmy się obsługiwać narzędzia, które w tej pracy okazują się niezbędne. Nasza oferta jest skrojona pod wymagania naszych klientów. Chętnie rozwiązujemy sprawy indywidualne, jednak nie boimy się także bardziej skomplikowanych śledztw gospodarczych.

Firma detektywistyczna Nasielsk

Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w sprawach gospodarczych. Jesteśmy obserwatorami, poszukiwaczami, którzy nie boją się wyzwań. Zapraszamy do nas przedsiębiorców, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości dotyczące pracowników. Możemy sprawdzić zwolnienia lekarskie, jak i kompetencje oraz rekomendacje. Chętnie przeprowadzamy wywiady środowiskowe. A jeśli zauważyłeś w firmie niezbyt przyjemne procedery, takie jak nieuczciwa konkurencja czy wykradanie informacji, koniecznie musisz skorzystać z naszej pomocy!

Najlepszy prywatny detektyw w Nasielsku

Agencja, którą z dumą reprezentujemy, uznawana jest za najlepsza w całym kraju. Pozytywne opinie to efekt tego, że mamy na koncie sporo rozwiązanych spraw, a ponadto żadnego klienta nie odprawiamy z kwitkiem. Zajmujemy się również poszukiwaniem podsłuchów. Jeśli więc masz wrażenie, że każde Twoje słowo jest nagrywane, a Ty nie czujesz się komfortowo, zgłoś się do nas koniecznie. Przyjmujemy zgłoszenia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie skąd pochodzisz, podejmiemy się Twojej sprawy.

Detektyw od zdrad Nasielsk

Zdrada nie jest przyjemną rzeczą w związku. Niestety dochodzi do niej nazbyt często. Równie często zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o niewierność. Jeśli podobnie jest w Twoim przypadku, śmiało możesz skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy, że do tych spraw podchodzimy z ogromną dojrzałością i delikatnością. Wiemy, jak się zachować w towarzystwie zranionej osoby. Empatia i odpowiedzialność to nasze drugie imię. W ekspresowym tempie zdobywamy dowody na zdradę, które czarno na białym pokazują zachowanie drugiej połówki.

Skuteczny detektyw rozwodowy Nasielsk

Niezwykle częstym następstwem zdrady jest rozwód. Mało kto chce po raz drugi zaufać tej samej osobie, zwłaszcza że raz już zawiodła. Dla wielu par rozwód to prawdziwa męka. Ofiary bardzo często chcąc udowodnić winę, zostają zagłuszone przez lepiej przygotowaną i zorganizowaną obronę. Na szczęście prywatny detektyw z licencją jest w stanie zeznawać w sądzie jako świadek. Możemy również przedstawiać zdobyte przez nad dowody. W ten sposób udaje nam się wspólnymi siłami uratować majątek naszego klienta. Dzięki naszej pomocy nie pozostanie z niczym.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne są trudne do wycenienia. Nie pasuje tutaj sztywny cennik, ponieważ żadna ze spraw nie jest taka sama. Konkretna kwota zależeć będzie od poświęconego przez nas czasu, trudności związanych ze śledztwem czy narzędzi, z jakich musimy korzystać. Jedna sprawa może zostać rozwiązana w kilka dni, a druga, bardzo podobna, może ciągnąć się miesiąc. Wszystkie te czynniki mają realny wpływ na kwotę. Staramy się jednak informować naszych klientów o naszej stawce godzinowej czy dziennej, aby mieli świadomość ponoszonych kosztów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net