Detektyw Nowe Miasto nad Pilicą

Nowe miasto nad Pilicą

Usługi detektywistyczne Żelechów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żelechów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Nowe Miasto nad Pilicą

Nasza agencja detektywistyczna może pochwalić się doświadczeniem oraz profesjonalizmem, których mogą pozazdrościć inni prywatni detektywi. Na rynku istniejemy od kilku dobrych lat. Doskonale wiemy, z czym je się praca detektywa. Pracujemy zarówno z klientami prywatnymi, indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Obecnie nasza ekipa liczy sobie kilku świetnych detektywów z licencją, którzy rewelacyjnie znają się na swoim fachu. Jesteśmy w stanie prowadzić kilka śledztw jednocześnie. Posiadamy rozbudowaną ofertę, którą interesują się klienci z terenu całego kraju.

Firma detektywistyczna Nowe Miasto nad Pilicą

Nasza ekipa może pochwalić się doświadczeniem w wielu rozmaitych sprawach, prywatnych, jak i gospodarczych. Jeśli masz wrażenie, że w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Oferujemy naszą pomoc i czas, który może przynieść owoce. Działamy w maksymalnym skupieniu nad sprawami dotyczącymi wykradania i zdradzania firmowych informacji, przekupywania pracowników, nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw Nowe Miasto nad Pilicą

Od lat nasza agencja detektywistyczna uznawana jest za jedną z najlepszych w kraju. Podejmujemy się wielu spraw bez wahania, chcemy realnie pomóc osobom, które się do nas zgłaszają. Docierają do nas klienci z trudnymi i bardzo trudnymi sprawami, których nie odsyłamy z kwitkiem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, czego przykładem są narzędzia do wykrywania podsłuchów. Warto tutaj podkreślić, że założenie podsłuchu osobie bez jej zgody jest nielegalne i podlega w naszym kraju karze.

Detektyw od zdrad w Nowym Mieście nad Pilicą

Niezwykle często zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Chcąc zdobyć dowody na potwierdzenie tej tezy lub jej wykluczenie, potrzebują pomocy detektywa. Zapewniamy z naszej strony nie tylko profesjonalne zdobycie dowodów w formie fotografii czy plików wideo, ale również dojrzałe podejście do sprawy i klienta. Nasi detektywi, kiedy trzeba, wykazują się odpowiednią empatią, dyskrecją i dorosłością.

Skuteczny detektyw rozwodowy Nowe Miasto nad Pilicą

Kiedy zdrada zostanie potwierdzona, klient zwykle wnosi pozew o rozwód do sądu. W ten sposób chce uwolnić się od osoby, która całkowicie zdradziła jego zaufanie. Jest to też krok do rozpoczęcia nowego życia. Klient ten bardzo często potrzebuje pomocy w sądzie, która nie pozwoli partnerowi na zagrabienie całego majątku dla siebie. Jako detektywi służymy nie tylko zebranymi przez nas materiałami, ale możemy również zeznawać przed sądem jako świadkowie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne nie są ani za tanie, ani za drogie. Bardzo cenimy swój czas jako fachowców, a z drugiej strony staramy się być maksymalnie przystępnymi dla naszych klientów. Na samym początku prowadzenia sprawy informujemy o naszych stawkach, dzięki czemu dana osoba jest w stanie zdecydować o to, czy powierzy nam swoją sprawę, czy jednak nie. Nasza agencja pracuje 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu i podejmuje się spraw z każdego zakątka kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net