Detektyw Pilawa

Usługi detektywistyczne Pilawa – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pilawa

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pilawa

Nasza firma to profesjonalne usługi serwowane przez licencjonowanych detektywów. Mamy doświadczenie w wielu sprawach, zarówno tych bardziej skomplikowanych, jak i dość prostych. Na rynku nasza agencja widnieje już od kilku dobrych lat. W tym czasie mieliśmy okazję, aby zebrać potrzebną wiedzę do prowadzenia śledztw detektywistycznych. Obecnie nasza oferta jest niezwykle rozbudowana, oferujemy znacznie więcej, niż niejedna podobna agencja na terenie naszego kraju. Zatrudniamy sporo detektywów z licencją, którzy nie tylko sprawdzają się podczas śledztw indywidualnych i grupowych, ale również mogą zeznawać w sądzie w charakterze świadka.

Firma detektywistyczna Pilawa

Możemy śmiało pochwalić się szerokim doświadczeniem, również na polu gospodarczym. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy podejrzewają, iż w ich firmach dzieją się rzeczy niepoprawne. Pracownicy nie zawsze wykazują się lojalnością wobec swoich pracodawców, dlatego może dochodzić do wykradania i przekazywania informacji dotyczących firmy, szpiegostwa gospodarczego czy przekupywania pracowników. Bardzo popularna w ostatnim czasie jest również nieuczciwa konkurencja.

Najlepszy prywatny detektyw w Pilawie

Przedstawiamy agencję, która uchodzi za jedną z lepszych w naszym kraju. Świadczą o tym pozytywne opinie oraz rewelacyjne referencje zbierane przez lata ciężkiej pracy. Podejmujemy się większości spraw, ponieważ górę bierze nad nami chęć pomocy. Niektóre z nich wydają się naprawdę skomplikowane, jednak zapewniamy, że klienci mogą liczyć z naszej strony na pełne zaangażowanie i realne efekty.

Detektyw od zdrad Pilawa

Do najczęściej wybieranych usług z naszej rozbudowanej listy należy detektyw od zdrad. Klienci, będący jednocześnie ofiarami niewierności swoich partnerów, przychodzą do nas z prośbą o zdobycie dowodów świadczących o zdradzie. Naszym zadaniem jest zdobycie zdjęć lub plików wideo, które to wykażą, bądź w 100% zaprzeczą podejrzeniom. Jeśli trzeba, podejmujemy się wywiadu środowiskowego, który ukaże prawdziwą twarz drugiej połówki klienta.

Skuteczny detektyw rozwodowy Pilawa

Jeśli zdrada zostanie udowodniona, nasi klienci zwykle decydują się na rozwód. Są to dość ciężkie przeprawy przez mediacje oraz rozprawy na sali sądowej. Rozwód bez orzekania o winie jest dość prosty, jednak zdrada prowadzi często do rozwodu z orzekaniem o winie. Ani jedna, ani druga połówka nie chce zostać bez grosza. Detektyw, który prowadził śledztwo, bardzo często może okazać się pomocy podczas takiej rozprawy. Może zeznawać jako świadek lub przekazać zebrane dowody sędziemu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Choć w wielu kręgach społecznych usługi detektywa uchodzą za drogie, rzeczywistość z łatwością to weryfikuje. Konkretna cena zależy od tego, jakiej sprawy dotyczy śledztwo. W każdym przypadku informujemy naszego klienta o tym, jak wysokiej kwoty może się spodziewać oraz ile mniej więcej może potrwać całe śledztwo.

Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości e-mail, które potencjalni klienci przysyłają z każdego zakątka Polski. Staramy się pomóc każdemu, kto ma realny problem do rozwiązania!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net