Detektyw Skaryszew

Usługi detektywistyczne Skaryszew – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Skaryszew

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Skaryszew

Nasza firma to profesjonalni detektywi z licencją, którzy nie boją się podejmowania różnorodnych śledztw. Działamy na rynku od wielu lat, podczas których mieliśmy do czynienia ze sprawami indywidualnymi, jak i typowo gospodarczymi. Nabraliśmy cennego doświadczenia oraz wiedzy, które są niezbędne w tego rodzaju zawodach. Obecnie możemy pochwalić się szerokim zakresem usług, które dedykowane są przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym.

Firma detektywistyczna Skaryszew

Jesteśmy ekipą detektywów, którzy mają doświadczenie w wielu sprawach. Sprawdzamy się bez większych zarzutów również na polu typowo gospodarczym. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz wrażenie, że w Twojej firmie dzieje się coś niedobrego — koniecznie skorzystaj z naszych usług. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz narzędziami, które znacznie ułatwiają nam prowadzenie tego rodzaju spraw. Działamy profesjonalnie w sprawach, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, wykradania i zdradzania cennych firmowych informacji, szpiegostwa gospodarczego bądź przekupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Skaryszewie

Wiele osób zastanawia się, dlaczego nasza agencja określana jest mianem najlepszej w kraju. Dzieje się tak, ponieważ nie odsyłamy naszych klientów z kwitkiem. Staramy się pomóc wszystkim, którzy się do nas zgłaszają, niezależnie od poziomu trudności, jakim cechuje się konkretna sprawa. Zajmujemy się również wykrywaniem podsłuchów. Jest to dość ciężki temat, ponieważ klienci nigdy nie mają 100% pewności, iż są podsłuchiwani. Dopiero nasza interwencja połączona z użyciem specjalnych narzędzi może wykazać, czy w pobliżu klienta jest faktycznie zainstalowany podsłuch.

Detektyw od zdrad Skaryszew

Naszą flagową usługą jest udowadnianie zdrad. Bardzo często zgłaszają się do nas klienci, którzy mają podejrzenia, iż druga połówka nie jest im wierna. Naszym zadaniem jest zdobycie odpowiednich dowodów. Do tego rodzaju spraw podchodzimy bardzo dojrzale, odznaczamy się dyskrecją oraz odpowiedzialnością. Działania, których się podejmujemy, są idealnie skrojone pod to, czego oczekuje dana osoba.

Skuteczny detektyw rozwodowy Skaryszew

Zdrada bardzo często prowadzi do rozwodu. Jest to decyzja trudna, w wielu sytuacjach jednak niezbędna. Często takie rozprawy są dość skomplikowane, a nasi klienci potrzebują wsparcia w udowodnieniu winy drugiej strony. Mogą się temu przysłużyć zdobyte przez detektywów dowody, jak i sama ich obecność na sali rozpraw. Detektyw z licencją może zeznawać jako pełnoprawny świadek.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nie wszystkie usługi detektywistyczne są drogie. W naszej agencji wyceniamy je indywidualnie, ponieważ dla nas każda sprawa jest inna. Jedno śledztwo wymaga więcej czasu, inne z kolei mniej. Każdy klient na samym początku naszej wspólnej drogi jest informowany o tym, jak wygląda współpraca i jakie ceny za godzinę czy dzień pracy obowiązują. To pozwoli zdecydować na samym początku, czy klienta na to stać, czy jednak nie. Mimo wszystko staramy się pomóc wszystkim tym, co się do nas zgłaszają.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net