Detektyw Kałuszyn

Usługi detektywistyczne Kałuszyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kałuszyn

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kałuszyn

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która wykazuje się doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Działamy na rynku od kilku lat, a klienci chętnie korzystają z naszych usług. Mieliśmy wiele okazji, aby nabrać wprawy oraz uzyskać wiedzę potrzebną do prowadzenia działalności detektywistycznej. Obecnie nasza oferta jest szeroko rozbudowana, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie rozwiązanie swojego problemu. Z łatwością docieramy do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasza agencja obsługuje klientów 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, co jest jej ogromnym atutem.

Firma detektywistyczna Kałuszyn

Przez lata działalności mieliśmy okazję nabrać doświadczenia w sprawach prywatnych, jak i gospodarczych. Podejmujemy się różnorodnych śledztw, nawet takich, które są dla nas niemałym wyzwaniem. Nie odsyłamy naszych klientów z kwitkiem i zawsze staramy się popchnąć daną sprawę w przód choćby o parę kroków. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i odnosisz wrażenie, że dzieje się w nim coś złego, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem rozwiązujemy sprawy dotyczące przekupywania pracowników, wykradania i zdradzania cennych informacji, nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa.

Najlepszy prywatny detektyw w Kałuszynie

Ekipa detektywów, która tworzy naszą agencję to zgrani koledzy z licencjami, którzy nie boją się podejmowania nawet bardzo skomplikowanych spraw. Nie zostawiamy klientów samym sobie. Dzięki profesjonalnym narzędziom możemy też wykryć skrzętnie ukryty podsłuch. Warto tutaj dodać, że jego założenie może się skończyć karą dla osoby podejmującej się tej czynności.

Detektyw od zdrad Kałuszyn

Najczęściej zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Są to bardzo przykre sprawy, które mogą kończyć się w różny sposób. Zwykle jednak nasze dowody w 100% potwierdzają romans. Do klientów, którzy jednocześnie zyskują miano ofiar w związku, podchodzimy z empatią, dojrzałością, odpowiedzialnością i zrozumieniem. Zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju sprawy wymagają sporej dozy dyskrecji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kałuszyn

Udowodniona zdrada najczęściej prowadzi do sprawy rozwodowej. Mało kto chce żyć nadal z osobą, która tak poważnie zawiodła zaufanie. Nasi detektywi doskonale radzą sobie w takich sprawach, a kiedy trzeba, mogą przekazać zebrane materiały w charakterze dowodów. Mają one być pomocą dla klienta. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, nasza licencja pozwala na zeznawanie w roli świadka. To może uratować majątek ofiary oraz jej dobre imię.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wyceniamy nasze usługi według poświęconego im czasu, wykonanej pracy i użytych narzędzi. Zapewniamy, że każdego klienta na pierwszym spotkaniu informujemy o obowiązujących u nas stawkach. To znacznie ułatwia współpracę oraz pozwala klientowi na podjęcie odpowiedniej decyzji. Nie posiadamy sztywnego cennika, ponieważ każda sprawa wymaga innego zaangażowania oraz nakładu pracy. Ponadto każdy krok omawiany jest na bieżąco z klientem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net