Detektyw Zakroczym

Zakroczym

Usługi detektywistyczne Zakroczym – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zakroczym

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zakroczym

Czasem zdarzają się w życiu sytuacje, w których potrzebna jest pomoc detektywa. Jeśli nie wiesz, gdzie się zwrócić, koniecznie zgłoś się do nas! Zapewniamy, że nasza agencja jest w pełni profesjonalna i maksymalnie doświadczona. Od kilku lat istnienia na rynku mieliśmy okazję prowadzić sprawy łatwe, trudniejsze, jak i bardzo skomplikowane. Nie są na obce zagadnienia typowo prywatne, jak i gospodarcze. Obecnie możemy pochwalić się szeroką wiedzą potrzebną do prowadzenia agencji detektywistycznej, specjalistycznymi narzędziami, znajomościami oraz rozbudowaną ofertą usług!

Firma detektywistyczna Zakroczym

Firma detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy, to ekipa doświadczonych i profesjonalnych detektywów z licencją, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą sprawą. Chętnie podejmujemy się śledztw, które zlecają nam właściciele małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Działamy w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania cennych firmowych informacji, szpiegostwa gospodarczego oraz przekupywania pracowników. Możesz się do nas zgłosić, jeśli podejrzewasz swoich pracowników o nielojalne zachowania.

Najlepszy prywatny detektyw w Zakroczymiu

Nasza agencja detektywistyczna uważana jest za jedną z najlepszych w kraju. Jest to efekt naszych profesjonalnych działań popartych zaangażowaniem oraz użyciem specjalistycznych narzędzi. Jesteśmy w stanie wykryć także założony podsłuch, co nie dla wszystkich detektywów jest oczywiste i proste. Używamy do tego specjalnych narzędzi, które nam w tym pomagają. Warto tutaj zaznaczyć, że korzystanie z podsłuchu w naszym kraju jest zupełnie nielegalne i podlega karze.

Detektyw od zdrad Zakroczym

Najczęściej zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Nic więc dziwnego, że możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w sprawach tego typu. W ramach tych śledztw staramy się zebrać dowody, które świadczyłby o niewierności partnera. Każda fotografia czy plik wideo może okazać się na wagę złota. W ramach tych śledztw wykazujemy się dojrzałością, dyskrecją, odpowiedzialnością i empatią, ponieważ doskonale wiemy, że nie dla każdego tego rodzaju sprawa jest prosta. Wiąże się ona z ogromnymi emocjami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zakroczym

Udowodniona zdrada prowadzi najczęściej do rozwodu. O ile złożenie pozwu jest dość proste, o tyle przebrnięcie przez sprawę rozwodową rozgrywającą się na sali sądowej już takie nie jest. Trzeba sporo silnej woli, nerwów i rozwagi, aby całość przebiegła w zaplanowany przez nas sposób. Jeśli nasz klient nie czuje się na siłach lub wisi nad nim widmo utraty całego majątku, warto zgłosić się do nas po dodatkową pomoc. Oferujemy materiały dowodowe, jak i zeznawanie w sądzie w roli świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne w wielu kręgach społecznych uchodzą za drogie. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką sprawę mamy prowadzić, ile wymaga ona od nas czasu oraz zaangażowania. Podkreślamy, że działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się zleceń płynących z każdego zakątka Polski.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net