Detektyw Podkowa Leśna

Usługi detektywistyczne Podkowa Leśna – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Podkowa Leśna

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Podkowa Leśna

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, to ekipa doświadczonych, w pełni profesjonalnych detektywów z licencją, którzy zajmują się rozwiązywaniem rozmaitych spraw. Działamy na rynku od kilku lat, podczas których mieliśmy okazję nabyć sporego doświadczenia w sprawach zlecanych przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu docieramy do wielu warstw społecznych. Jeśli męczysz się od jakiegoś czasu z trudną sprawą, zagadką, bądź bez nadziei liczysz na pomoc policji – koniecznie zgłoś się do nas!

Firma detektywistyczna Podkowa Leśna

Zapewniamy, że nasza profesjonalna agencja detektywistyczna może wykazać się w wielu różnorodnych sprawach. Z ogromną chęcią pomagamy wszystkim, którzy się do nas zgłaszają. Nie zwlekaj również w momencie, kiedy jesteś przedsiębiorcą. Niestety, bardzo często można zauważyć, że pracownicy lub potencjalni pracownicy są przekupywani, aby wynieść z firmy cenne informacje. Nasi detektywi z sukcesem rozwiązują sprawy gospodarcze, które dotyczą szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników, wykradania cennych informacji oraz nieuczciwej konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw w Podkowie Leśnej

Nasi detektywi to wspaniała ekipa, która uważana jest za najlepszą w całym kraju. Dzieje się tak, ponieważ bez wahania podejmujemy się nawet bardzo trudnych śledztw. Nie odprawiamy z kwitkiem klientów ani nie przeciągamy spraw. Choć wielu detektywów nie wie, jak wykryć podsłuch, my dysponujemy odpowiednimi narzędziami, dzięki którym tego rodzaju czynności należą do bardzo łatwych. Pragniemy też uprzedzić wszystkich, że zakładanie podsłuchu bez wiedzy osoby podsłuchiwanej jest nielegalne i podlega karze.

Detektyw od zdrad Podkowa Leśna

Do najchętniej wybieranych usług w naszej agencji należy detektyw od zdrad. Są to specjalne śledztwa, które prowadzimy z dużą dozą odpowiedzialności, dyskrecji oraz dojrzałości. Klientów przyjmujemy z empatią i rozmawiamy z nimi, wykazując się zrozumieniem. Śledztwa, których celem jest udowodnienie zdrady, nie są dla nas nowością. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom fotografie czy pliki wideo w ekspresowym tempie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Podkowa Leśna

Praktycznie każda udowodniona przez nas zdrada prowadzi do pozwu rozwodowego. Osoba poszkodowana jak najszybciej chce zapomnieć o drugiej połówce, dlatego rozwód jest tak ważny. Nazywany jest furtką do nowego życia. Przez lata zdążyliśmy jednak zauważyć, że nie jest to łatwa przeprawa dla ofiary. Ze swojej strony oferujemy dostarczenie materiałów dowodowych dla sądu, jak i zeznania w roli świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób sądzi, że usługi detektywistyczne są drogi i ich na nich nie stać. Rzeczywistość pokazuje jednak coś innego. Nasza agencja, choć nie ma sztywnego cennika, nie jest też droga. Każdą sprawę wyceniamy indywidualnie, aby dostosować kwotę do użytych przez nas narzędzi, spędzonego nad nią czasu i włożonej pracy. Podkreślamy, że nasz agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można się do nas zgłosić o każdej porze dnia i nocy, z każdego zakątka Polski.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net