Detektyw Halinów

Usługi detektywistyczne Halinów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Halinów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Halinów

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną agencją detektywistyczną. Na rynku działamy już od kilku dobrych lat, dzięki czemu mieliśmy okazję nabrać doświadczenia w prowadzeniu śledztw, jak i zarządzania firmą. Przez ten czas nabraliśmy również wprawy oraz wiedzy, które są niezbędne w tym zawodzie. Możemy pochwalić się też pewną pulą znajomości niezwykle wspomagających naszą codzienną pracę. Warto zaznaczyć, że wszyscy nasi detektywi posiadają licencję, która uprawnia do wszelkich czynności detektywa, jak i do zeznawania w sądzie w charakterze świadka.

Firma detektywistyczna Halinów

Od początku działalności agencja wykazuje się zaangażowaniem w prowadzonych śledztwach. Nasi detektywi bardzo chętnie podejmują się różnorodnych spraw, które spędzają sen z powiek naszym klientom. Nie są nam obce sprawy gospodarcze, dlatego zachęcamy do współpracy przedsiębiorców, którzy czują, że w ich firmach nie dzieje się dobrze. Działamy profesjonalnie i z zaangażowaniem w takich sprawach jak zdradzanie i wykradanie cennych informacji, przekupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja czy szpiegostwo gospodarcze.

Najlepszy prywatny detektyw w Halinowie

Agencja, którą reprezentujemy, uznawana jest za najlepszą w całym kraju. Jest to efekt ekspresowo rozwiązywanych śledztw, ale również dojrzałego i odpowiedzialnego podejście do wielu spraw. Jesteśmy w stanie wykryć założony podsłuch, co dla innych może okazać się sporym wyzwaniem. Kiedy trzeba, używamy specjalistycznych narzędzi, które znacznie pomagają nam w prowadzeniu dochodzeń. Warto tutaj podkreślić, że zakładanie podsłuchu bez wiedzy osoby podsłuchiwanej i bez jej zgody to proceder karany w naszym kraju.

Detektyw od zdrad Halinów

Do najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów należy detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas osoby, które mają solidne podstawy, aby podejrzewać swoją drugą połówkę o zdradę. Naszym zadaniem jest zweryfikowanie tych podejrzeń oraz zebranie dowodów, jeśli faktycznie tak jest. W takich sprawach wykazujemy się dojrzałością, odpowiedzialnością, empatią oraz dyskrecją.

Skuteczny detektyw rozwodowy Halinów

Udowodniona zdrada bardzo często prowadzi do rozwodu. Jest to efekt zawodu i braku zaufania, jaki rodzi się po takiej informacji. Sprawa rozwodowa to dość ciężka przeprawa, zwłaszcza dla osób, które mają dzieci. Sąd musi wiedzieć, że nastąpił całkowity rozpad pożycia małżeńskiego. Jeśli klient potrzebuje dodatkowej pomocy i wsparcia, może zwrócić się z tym do nas. Możemy wystąpić w roli świadka, jak i przekazać dowody sędziemu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne nie należą ani do zbyt drogich, ani tanich. Staramy się wyceniać naszą pracę adekwatnie do prowadzonego śledztwa. O wszystkich kosztach informujemy naszych klientów na bieżąco. Dzięki temu mamy pewność, że klient będzie wypłacalny. Podkreślamy, że nasza agencja działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net