Detektyw Myszyniec

Usługi detektywistyczne Myszyniec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Myszyniec

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Myszyniec

Nasza agencja detektywistyczna to profesjonalni i doświadczenie prywatni detektywi z licencjami, którzy od kilku lat działają na polskim rynku. Zajmujemy się śledztwami od osób prywatnych, jak i zleconymi przez przedsiębiorstwa. Przez lata działalności mieliśmy okazję zebrać ogrom doświadczenia oraz wiedzy potrzebnej do tego, aby prawidłowo prowadzić agencję detektywistyczną. Obecnie jesteśmy w stanie przyjmować kilka spraw jednocześnie. Nasz zakres usług jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie odpowiednią usługę dla siebie!

Firma detektywistyczna Myszyniec

Gwarantujemy, że nasza agencja detektywistyczna ma spore doświadczenie w sprawach prywatnych, indywidualnych, jak i w sprawach dotyczących firm i przedsiębiorstw. Chętnie podejmujemy się ciężkich, trudnych spraw i śledztw, których celem jest zdemaskowanie osoby działającej na szkodę firmy, jak i innych nieuczciwych podmiotów. Jeśli więc podejrzewasz, że w Twojej firmie dochodzi do rozmaitych nieuczciwości, koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z naszej pomocy.

Najlepszy prywatny detektyw w Myszyńcu

Wiele osób mianuje naszą agencję detektywistyczną najlepszą w kraju. Dzieje się tak, ponieważ nie odprawiamy naszych klientów z kwitkiem i staramy się znaleźć rozwiązanie każdej, nawet najtrudniejszej sprawy. Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów, które montowane są bez wiedzy osoby podsłuchiwanej. Warto wiedzieć, że jest to postępek nielegalny w naszym kraju, dlatego jest surowo karany.

Detektyw od zdrad Myszyniec

Zastanawiasz się, jaka jest najchętniej wybierana usługa przez naszych klientów? Zdecydowanie najczęściej zgłaszają się do nas osoby, które podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Licencjonowani detektywi z naszej agencji chętnie podejmują się tego rodzaju spraw. Gwarantujemy maksymalną dyskrecję oraz dojrzałość w postępowaniu. Zdajemy sobie sprawę, że klienci będący jednocześnie ofiarami oczekują od nas zrozumienia i empatii. Naszym celem jest zebranie dowodów na ewentualną zdradę bądź jej brak.

Skuteczny detektyw rozwodowy Myszyniec

Nie ulega wątpliwości, że nasi detektywi świetnie sprawdzają się w śledztwach dotyczących zdrady. Dostarczone dowody potwierdzające brak wierności partnera klienta bardzo często prowadzą do założenia sprawy rozwodowej w sądzie. Nie jest to łatwa przeprawa ani dla jednej, ani dla drugiej strony, jednak często wręcz nieodzowna, aby na nowo ułożyć sobie życie. W razie jakichkolwiek niedomówień czy braku dowodów można wykorzystać materiały zebrane przez naszego detektywa, a nawet powołać się na jego osobiste zeznania.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uznawane są za drogie, jednak wszystko ściśle zależy od tego, z jakiej usługi chce skorzystać dany klient. Nasza agencja jest w pełni transparentna, dzięki czemu klienci, zanim podpiszą umowę o współpracy, otrzymują wycenę naszych działań. Podkreślamy, że nasza firma detektywistyczna działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy osoby, niezależnie od miejsca zamieszkania. Pomagamy klientom nawet z drugiego końca Polski.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net