Detektyw Łaskarzew

Usługi detektywistyczne Łaskarzew – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łaskarzew

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łaskarzew

Nasza agencja to kilku doświadczonych i profesjonalnych detektywów z licencjami, którzy bez wahania podejmują się śledztw zleconych przez klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Na rynku istnieje od kilku dobrych lat, podczas których nabywaliśmy doświadczenia oraz uczyliśmy się korzystania z rozmaitych narzędzi przydatnych w śledztwie. Obecnie możemy pochwalić się rozbudowaną ofertą, która przyciąga klientów. Kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy prowadzili kilka śledztw jednocześnie. Dzielimy pracę sprawiedliwie między sobą, przez co wszystkie działania są wykonywane sprawnie i na czas.

Firma detektywistyczna Łaskarzew

Nasza agencja prawdziwej pracy się nie boi. Nic więc dziwnego, że naszą ofertę kierujemy również dla przedsiębiorców. Sprawdzamy się na polu typowo gospodarczym, o czym świadczą referencje oraz liczne dobre opinie. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia, że Twoja firma nie działa prawidłowo, że Twoi pracownicy nie są szczerzy — zgłoś się koniecznie do nas. Działamy w pełni profesjonalnie, w wielu sytuacjach kierujemy się intuicją, która nigdy nas nie zawiodła. Sprawdzamy się w sprawach dotyczących szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, wykradania cennych informacji oraz przekupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Łaskrzewie

Agencja, którą z dumą reprezentujemy, uważana jest za najlepszą w całym kraju. Zajmujemy się wszystkimi sprawami, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Nie odprawiamy nikogo z kwitkiem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne problemy do rozwiązania. Podejmujemy się również wykrywania podsłuchów, których zakładanie w naszym kraju jest nielegalne. Działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, przez co w każdej chwili możesz się do nas zgłosić, chociażby telefonicznie.

Detektyw od zdrad w Łaskarzew

Do najczęstszych usług wybieranych przez naszych klientów należą śledztwa, których celem jest zdobycie dowodów na zdradę. Z chęcią podejmujemy się takich spraw, aby ulżyć naszym klientom w niepewności. Działamy z odpowiednią dojrzałością i odpowiedzialnością. Jeśli trzeba, przeprowadzamy wywiad środowiskowy. Robimy zdjęcia, nagrywamy krótkie pliki wideo. Podczas rozmów z klientem wykazujemy się dyskrecją i empatią. Nie dla każdego tego rodzaju sprawa jest prosta.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łaskarzew

Kolejnym krokiem po udowodnieniu zdrady jest najczęściej rozwód. Nasz klient składa pozew rozwodowy. Nierzadko stajemy w sali sądowej jako świadkowie. Z chęcią oferujemy również nasze wsparcie w postaci przekazania zebranych materiałów. Dzięki naszej pomocy, klienci wychodzą wygrani z sądu, a przynajmniej z połową majątku, która pozwoli im godnie żyć.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Choć w wielu kręgach społecznych usługi detektywistyczne uchodzą za drogie, nie jest to do końca prawdą. Wszystko zależy od konkretnej sprawy oraz czasu trwania śledztwa. Nasi klienci już na samym początku informowani są o naszych stawkach, co może dać im obraz poniesionych kosztów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net