Detektyw Gąbin

Gąbin

Usługi detektywistyczne Gąbin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Gąbin

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Gąbin

Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalnych detektywów, koniecznie zgłoś się do naszej agencji. Działamy na rynku od dobrych kilku lat, podczas których mieliśmy wiele okazji, aby nabyć doświadczenia, wiedzy oraz nauczyć się odpowiedzialności i dojrzałości w postępowaniu. Wypracowaliśmy rewelacyjną drogę kontaktu z klientami, dzięki czemu obecnie możemy pochwalić się fantastycznym zasięgiem, pozytywnymi opiniami oraz renomą do pozazdroszczenia. Nasza oferta jest rozbudowana, dzięki czemu mogą z niej korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz się do nas zgłosić w każdej chwili!

Firma detektywistyczna Gąbin

Sprawy gospodarcze, podobnie jak sprawy prywatne, nie są nam obce. Mieliśmy z nimi do czynienia, dlatego doskonale wiemy, jak doprowadzić je do końca, z sukcesem. Chętnie podejmujemy się spraw, które automatycznie są dla nas pewnym wyzwaniem. Jeśli więc podejrzewasz, że w Twojej firmie dzieje się coś złego, nie zwlekaj, kontaktuj się z nami! Działamy sprawnie, z pełnym zaangażowaniem w sprawach dotyczących przekupywania pracowników, wykradania i zdradzania cennych firmowych informacji, nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw w Gąbinie

Nasza agencja uznawana jest jedną z najlepszych w kraju. Dzieje się tak, ponieważ, mamy na koncie sporą ilość rozwiązanych spraw i rekomendacji. Naszym priorytetem jest pomaganie klientom bez względu na ich budżet. Jesteśmy nawet w stanie wykryć podsłuch, co dla wielu agencji jest nie do przeskoczenia. Tutaj należy podkreślić, że założenie podsłuchu w naszym kraju jest nielegalne, jeśli osoba podsłuchiwana nie ma o tym pojęcia.

Detektyw od zdrad Gąbin

Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów usług należy detektyw od zdrad. Są to sprawy, z którymi zgłaszają się do nas klienci podejrzewający swoje drugie połówki o brak wierności. Wymagają one dojrzałego, odpowiedzialnego podejścia. Klientów przyjmujemy z odpowiednią dozą empatii i zapewniamy dyskrecję. Detektyw podejmujący się śledztwa dotyczącego zdrady ma za zadanie zebrać odpowiednie dowody, które później przydadzą się podczas sprawy rozwodowej.

Skuteczny detektyw rozwodowy Gąbin

Sprawa rozwodowa nie jest niczym przyjemnym ani dla naszego klienta, ani dla osoby, która dopuściła się zdrady. Jeśli klienci oczekują wsparcia, jesteśmy w stanie je zagwarantować. Możemy przekazać zebrane przez materiały w charakterze dowodów oraz wystąpić w roli świadka na sali rozpraw.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi nie są darmowe, jednak nie trzeba za nie płacić majątkiem życia. Każdy nowy klient na starcie informowany jest o naszych stawkach, dzięki czemu może podjąć racjonalną decyzję. Konkretna cena zależy jednak od czasu, jaki poświęcamy danej sprawie i sprzętu, jaki musimy wykorzystać, aby zapewnić pozytywne wyniki śledztwa. Są jednak takie problemy, które wręcz wymagają zasięgnięcia profesjonalnej pomocy z zewnątrz.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net