Detektyw Drobin

Usługi detektywistyczne Drobin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Drobin

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Drobin

Kilka długich lat działalności na polskim rynku nauczyło nas, jak być dobrą, skuteczną i profesjonalną agencją detektywistyczną. Działamy z zaangażowaniem, stosując nowoczesne metody oraz różnorodne narzędzia, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Dysponujemy również wiedzą, która jest niezbędna do prowadzenia tego rodzaju działalności. Mamy za sobą wiele różnorodnych spraw, zarówno na tle prywatnym, jak i gospodarczym. Nie są nam straszne nawet bardzo trudne śledztwa. Nasza aktualna oferta obejmuje sporą ilość usług, z których z pewnością chętnie skorzystają klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Drobin

W pełni profesjonalna i doświadczona agencja detektywistyczna, jaką jesteśmy, ma również nieco do powiedzenia w sprawach typowo gospodarczych. Jeśli jesteś właścicielem małej bądź dużej firmy, z pewnością borykasz się z różnymi problemami. Z niektórymi możesz zwrócić się do nas. Działamy skutecznie i z zaangażowaniem w takich sprawach jak nieuczciwa konkurencja, przekupywanie pracowników, zdradzanie i wykradanie cennych informacji oraz szpiegostwo gospodarcze.

Najlepszy prywatny detektyw w Drobinie

Zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja ma miano najlepszej w kraju? Jest to głównie zasługa wielu rozwiązanych spraw. Ponadto nie odprawiamy naszych klientów z kwitkiem, niezależnie od tego, z jakim problemem się do nas zgłaszają. Chcemy pomóc każdemu, kto tej pomocy wyraźnie oczekuje. Nie są nam straszne również trudne i bardzo trudne śledztwa. Co więcej – podejmujemy się wykrycia podsłuchu, mimo że nie jest to łatwe zadanie. Dysponujemy jednak narzędziami, które to znacznie ułatwiają.

Detektyw od zdrad Drobin

Naszą flagową usługą jest detektyw od zdrad. Sporo osób rocznie zgłasza się do nas w celu uzyskania dowodów na to, że ich druga połówka jest niewierna. Nie jest to sprawa miła ani przyjemna, a raczej bolesna i przykra. Tego rodzaju zadania wykonujemy ekspresowo. Ponadto klientów traktujemy bardzo dojrzale, z empatią.

Skuteczny detektyw rozwodowy Drobin

Zebrane dowody potwierdzające zdradę to jedynie początek całej przeprawy dla naszego klienta. Drugim krokiem jest pozew rozwodowy oraz rozprawa w sądzie. Bez odpowiednich dowodów jest to słowo przeciwko słowu, dlatego nasz klient może pokusić się o zaproszenie nas w roli świadka. Licencja pozwala nam występować w sądzie w tym charakterze. Jeśli trzeba, możemy również przekazać sędziemu zdobyte przez nas dowody.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W wielu kręgach społecznych nasze usługi uchodzą za drogie. Cena odnosi się jednak do pracy przez nas wykonanej, czasu włożonego w nią oraz narzędzi, z których musieliśmy skorzystać. Staramy się wyceniać je sprawiedliwie, choć każda ze spraw, nawet te bardzo do siebie podobne, mają różnice, a więc będą się różnić kwotą zapłaconą przez klienta. Zanim klient podpisze z nami umowę o współpracy, informowany jest o ewentualnych kosztach. Warto tu zaznaczyć, że nasza agencja jest pod telefonem 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net