Detektyw Mszczonów

Mszczonów

Usługi detektywistyczne Mszczonów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mszczonów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mszczonów

Jesteśmy w pełni profesjonalną agencją detektywistyczną, w której skład wchodzą jedynie doświadczeni detektywi z licencją. Działamy na rynku od lat, co sprawia, że ludzie darzą nas zaufaniem i szacunkiem. Dotychczas współpracowaliśmy z wieloma osobami, zarówno klientami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami. Zdobywaliśmy doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, aby dzisiaj oferować szeroki zakres usług. Dzięki temu każdy może skorzystać z naszej pomocy, niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji się znajduje.

Firma detektywistyczna Mszczonów

Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w wielu sprawach. Sprawdzamy się na polu typowo gospodarczym. Podejmujemy się trudnych zagadnień, ponieważ lubimy wyzwania, a jednocześnie mamy okazję pomóc naszemu klientowi. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, właścicielem firmy, zgłoś się do nas, kiedy zauważasz dziwne zachowanie swoich współpracowników. Działamy w pełno profesjonalnie i odpowiedzialnie, jeśli chodzi o nieuczciwą konkurencję, wykradanie informacji, szpiegowanie czy przekupywanie pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Mszczonowie

Nasza ekipa to profesjonaliście w swoim fachu. Dowodzą tego rozwiązane sprawy oraz liczne opinie zadowolonych klientów. Bez wahania podejmujemy się nawet bardzo trudnych śledztw. Posiadamy sprzęt do wykrywania podsłuchów, a więc i w takiej sprawie możesz skusić się na nasze usługi. Warto mieć na uwadze, że w naszym kraju zakładanie podsłuchu bez wiedzy osoby podsłuchiwanej jest nielegalne.

Detektyw od zdrad Mszczonów

Bardzo często zwracają się do nas klienci prywatni, którzy chcą zebrać dowody na swojego partnera. Chodzi o zdjęcia lub pliki wideo, które będą czarno na białym wykazywać zdradę. Podejmujemy się tych śledztw, aby ulżyć klientowi w niewiedzy. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że to właśnie zgłaszające się do nas osoby są ofiarami. Nasza ekipa jest w stanie wykazać się odpowiedzialnością w takich przypadkach oraz empatią i dojrzałością. Dyskrecja również jest niezwykle pożądana w tym zawodzie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mszczonów

Udowodnienie zdrady to jedno. Najczęściej po śledztwie i ukazaniu dowodów, następuje czas na złożenie pozwu. Mało który klient decyduje się na pozostanie w takim związku i wybaczenie. Pozew o rozwód prowadzi do sprawy rozwodowej, która może być trudna i kosztowna. Jednak czasem warto przetrwać kilka rozpraw, aby móc rozpocząć nowe życie. Jeśli chcesz sobie to ułatwić, możesz skorzystać z naszej pomocy. Chętnie zeznamy w sądzie na korzyść klienta, jak i pokażemy zebrane przez nas dowody. W ten sposób wykażemy winę partnera lub partnerki naszego klienta.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza agencja charakteryzuje się profesjonalizmem i dostępnością. Z naszych usług można korzystać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli chodzi o ceny za nasze usługi – nasza praca jest na tyle specyficzna, iż nie jesteśmy w stanie zaprojektować sztywnego cennika. Ceny są ruchome, a wpływ na to ma sporo rozmaitych czynników, takich jak czas prowadzenia sprawy, użyte narzędzia i wiele innych.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net