Detektyw Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Prywatny detektyw Wysokie Mazowieckie

Usługi detektywistyczne Wysokie Mazowieckie – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Wysokiem Mazowieckiem

Jesteśmy agencją detektywistyczną, fantastycznym zespołem, który działa na rynku od kilku lat. Dzięki temu, że mamy za sobą wiele ciekawych spraw, zarówno tych indywidualnych, jak i gospodarczych, możemy pochwalić się niebagatelnym doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom bardzo szeroki zakres usług. Trafiamy do różnych klientów, zarówno indywidualnych, prywatnych, jak i przedsiębiorców prowadzących mniejsze oraz większe firmy. Przeprowadzane przez nas działania są zgodne z prawem, dlatego klienci nie muszą się martwić, że korzystamy z niedozwolonych narzędzi bądź sztuczek. Pomagamy legalnie zebrać potrzebne naszym klientom dowody. Ponadto, nasza agencja to wyłącznie licencjonowani detektywi, dzięki czemu nie tylko nasze dowody są ważne przed sądem, ale sami możemy tam zeznawać, gwarantując naszym klientom maksimum wsparcia. Jak widać, wynajęcie nasz, jako prywatnych detektywów to strzał w dziesiątkę.

Firma detektywistyczna Wysokie Mazowieckie

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, to nie tylko sprawy prywatne, ale też gospodarcze. Mamy doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami, którzy martwią się, że w ich firmach dochodzi do nielegalnych procederów. Chętnie pomagamy w sprawach dotyczących zdradzania i wykradania informacji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników czy nieuczciwej konkurencji. Doskonale radzimy sobie ze sprawdzaniem autentyczności informacji zamieszczanych w CV czy też zwolnień lekarskich dostarczanych pracodawcy. Jesteśmy w stanie ustalić autorów donosów. Jeśli jesteś właścicielem dużej, dobrze prosperującej firmy i martwisz się o jej losy – koniecznie zgłoś się do nas, sprawdzimy, czy faktycznie coś w trawie piszczy.

Najlepszy prywatny detektyw Wysokie Mazowieckie

Myślisz, że jesteś podsłuchiwany? Boisz się wypowiadać na głos to, co myślisz, ponieważ może być to użyte przeciwko Tobie? Jesteśmy agencją detektywistyczną, która świetnie sprawdza się w wykrywaniu podsłuchów. Ważne jest to, aby klient wiedział, że takie działanie nie jest w naszym kraju legalne. Trzeba jak najszybciej zgłosić swoje wątpliwości i odkryć umieszczony podsłuch. Możemy również poprowadzić śledztwo w celu wykrycia osoby, która go umieściła.

Detektyw od zdrad Wysokie Mazowieckie

W jakiej sprawie zgłaszają się do nas najczęściej klienci? Są to sprawy dotyczące zdrad. Związki nie zawsze są mocne, pozbawione jakichkolwiek występków przecie wierności. Jeśli sądzisz, że Twoja druga połówka Cię zdradza i chcesz mieć na to dowód, wynajmij dobrego prywatnego detektywa, najlepiej z naszej agencji. Poza tym, że postaramy się zebrać jak najwięcej adekwatnych dowodów, gwarantujemy, iż w czasie takich spraw dysponujemy dyskrecją, dojrzałością oraz profesjonalizmem. Nasi klienci mogą być pewni, że nic nie wyjdzie poza mury naszej agencji. A zdobyte dowody zostaną przekazane do rąk własnych. Możliwe jest również zeznawanie naszych detektywów w sprawie sądowej, o ile klient sobie tego zażyczy.

Skuteczny detektyw rozwodowy Wysokie Mazowieckie

Szukasz skutecznego detektywa, który zdobędzie dowody potrzebne do sprawy rozwodowej? Koniecznie sprawdź naszą agencję. Oferujemy nie tylko dobrej jakości dowody, ale również wsparcie w sądzie podczas rozprawy. Jako nasz klient musisz wiedzieć, że nie każdy rozwód jest łatwy. Sędzia, zanim orzeknie rozwód, musi widzieć, że faktycznie nastąpił trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cena usług detektywistycznych wielu osobom wydaje się za wysoka, jednak tylko klienci i detektywi wiedzą, ile pracy wymaga każda ze spraw. Pracując w zawodzie detektywa, trzeba liczyć się z tym, że godziny pracy są ruchome, a jedna sprawa zabiera ich naprawdę dużo. Koszty z kolei są różne – to zależy od typu sprawy, poświęconego czasu i potrzebnych narzędzi. Nawet, jeśli chodzi o zdobycie dowodów dotyczących zdrady, jedna sprawa może być łatwiejsza i zabrać kilka godzin, a inna trudniejsza i zabrać kilka dni.

Nasza agencja działa 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Przyjmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Jeśli więc znajdujesz się w potrzebie i chcesz naszej pomocy – zadzwoń lub napisz!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net