Detektyw Łomża

Prywatny detektyw Łomża

Usługi detektywistyczne Łomża – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.7/5 - (47 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Łomży

Jeśli szukasz doświadczonej i w pełni profesjonalnej agencji detektywistycznej, koniecznie skorzystaj z naszej oferty! Działamy na rynku od dobrych kilku lat, dlatego doskonale wiemy, co w trawie piszczy i czego potrzebują nasi klienci. Dajemy sobie doskonale radę w wielu różnych sprawach. Nasz zakres usług jest bardzo szeroki, dlatego wielu z Was znajdzie u nas pomoc. Możemy zagwarantować, że prowadzone przez nas sprawy i działania, jakie podejmujemy, są zgodne z prawem naszego kraju. Zadaniem naszych detektywów jest zebranie dowodów, które mogą stać się bardzo pomocne podczas sprawy prowadzonej w sądzie. Naszym priorytetem jest również zadbanie o pełen komfort oraz dyskrecję, które są istotne dla naszych klientów. Wszystkie śledztwa są prowadzone przez osoby z licencjami, a to dlatego, że współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Dzięki temu zgromadzone dowody mogą zostać użyte w szerszej sprawie.

Firma detektywistyczna Łomża

Sprawy gospodarcze nie są nam obce. Możemy na prośbę naszego klienta wszcząć śledztwo dotyczące szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania oraz podbierania cennych informacji, a także przekupywania pracowników. Naszym zadaniem jest ustalenie danych donosicieli. Nie jest dla nas żadnym problemem, aby ustalić, czy przedstawione zwolnienie lekarskie jest prawdziwe, czy jednak sfałszowane. Pomagamy także w momencie, kiedy poszukiwani są nowi pracownicy. Weryfikowanie prawdziwości CV czy referencji to bardzo istotny aspekt. Jeśli nie jesteś pewien co do potencjalnych pracowników, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w stosunku do osób pracujących z Tobą już od dłuższego czasu – nasza agencja detektywistyczna poleca się!

Najlepszy prywatny detektyw Łomża

Wykrywanie podsłuchów to kolejna usługa, jaką oferujemy ze swojej strony. Jeśli czujesz, że w Twoim otoczeniu pojawił się podsłuch, warto od razu zająć się tą sprawą. Istotne jest, że żaden podsłuch nie jest legalny w naszym kraju. Nie ulega jednak wątpliwości, że sporo osób czuje się na siłach, aby takie urządzenie zamontować. Zazwyczaj dzieje się to w obrębie rodziny.

Nasza agencja detektywistyczna dostępna jest praktycznie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie wziąć zlecenie z każdego zakątka kraju, dlatego nie ma większego znaczenia, gdzie zamieszkujesz. Jeśli tylko jesteś w sytuacji bez wyjścia, koniecznie zgłoś się do nas!

Detektyw od zdrad Łomża

Nasza agencja oferuje te bardziej, jak i mniej popularne usługi. Nie da się ukryć, że jedną z popularniejszych jest oczywiście wynajęcie detektywa od zdrad. Niestety, takie śledztwa nie są łatwe ani dla naszych detektywów, ani dla klientów, dlatego gwarantujemy w takich sytuacjach odpowiednie podejście do sprawy. Dbamy przede wszystkim o dojrzałość, jak i o dyskrecję, która w takich chwilach jest na wagę złota.

Jednak detektyw od zdrad to nie gwarancja, że w sądzie zapadnie wyczekany wyrok. Aby sędzia orzekł rozwód, konieczne jest również stwierdzenie całkowitego i trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łomża

W życiu mogą nas spotkać różne sytuacje, a w wielu to właśnie skuteczny detektyw wydaje się najlepszym, najkorzystniejszym rozwiązaniem. Może on zebrać odpowiednią ilość materiałów dowodowych, dzięki którym sprawa w sądzie może potoczyć się na korzyść osoby poszkodowanej. Niełatwe jest podjęcie dobrej decyzji, jednak to właśnie ona może zaważyć na tym, że życie w końcu będzie znośne.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne, tak jak każde inne, nie są za darmo, trzeba za nie zapłacić. Oczywiście warto to zrobić, ponieważ praca detektywa jest czasochłonna, a niekiedy niesie ze sobą różne ryzyka. Ponadto, detektyw jest w stanie przygotować odpowiedni materiał dowodowy dla sądu. Cennik naszej agencji detektywistycznej jest adekwatny do oferowanych usług. Każdy klient informowany jest na samym początku współpracy o szacowanej wielkości poniesionych kosztów. Mogą się one zmieniać w związku z postępem prac, jednak klient będzie mniej więcej wiedział, na jakie koszty musi się przygotować.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net