Detektyw Grajewo

Grajewo

Prywatny detektyw Grajewo

Usługi detektywistyczne Grajewo – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Grajewie

Nasza agencja detektywistyczna to zespół doświadczonych osób, które przez wiele lat zajmowały się różnorodnymi sprawami. Na rynku działamy od dłuższego czasu, a ponadto oferujemy dość szeroki zakres usług. To wszystko sprawia, że trafiamy do różnych grup klientów. Jesteśmy w stanie prowadzić sprawy zarówno pochodzące od przedsiębiorców, jak i od klientów indywidualnych.  Zapewniamy, że nasze działania są w pełni zgodne z prawem, a nasi detektywi posiadają licencję zdobytą w Warszawie. Znacznie ułatwiamy udowodnienie Twojej racji w sądzie, ponieważ sami możemy zostać świadkami, z racji posiadania licencji. W przypadku działania z naszymi klientami, gwarantujemy z naszej strony pełen komfort oraz dyskrecję. Żadna sprawa nie wyjdzie poza nasze biuro, niezależnie od tego, jak medialna by była. Zawsze stoimy po stronie naszych klientów.

Firma detektywistyczna Grajewo

Nasze biuro detektywistyczne jest w stanie rozwiązać wiele spraw typowo gospodarczych. Zazwyczaj zajmujemy się takimi zagadnieniami, jak szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja, zdradzanie i wykradanie cennych firmowych informacji, przekupywanie pracowników czy wiele innych. Jesteśmy kompetentną agencją, która pomoże Ci w sprawie donosów. Jeśli zatrudniasz pracowników i masz problem z ich weryfikowaniem, chętnie sprawdzimy za Ciebie prawdziwość ich CV czy referencji. Dodatkowo pomagamy podczas weryfikowania prawdziwości zwolnień lekarskich. Dla nas najważniejszy jest Twój interes, a więc jeśli prowadzisz firmę, musisz sprawdzić, czy nikt nie wykrada od Ciebie cennych informacji. Wystarczy jeden fałszywy ruch pracownika i Twoja opinia może lec w gruzach.

Najlepszy prywatny detektyw Grajewo

Zastanawiasz się, czy przypadkiem ktoś nie podłożył Ci podsłuchu i zamierzasz to sprawdzić? Koniecznie zgłoś się do naszej agencji detektywistycznej. Warto wiedzieć, że w naszym kraju montaż urządzeń do podsłuchiwania jest nielegalne, a więc racja zawsze będzie po Twojej stronie. Nasze działania obejmują zarówno siedziby firm, jak i domy mieszkalne, dlatego możesz się zgłosić niezależnie od tego, kto mógł założyć podsłuch i gdzie to zrobił.

Detektyw od zdrad Grajewo

Do jednych z najpopularniejszych usług, jakie oferujemy, należy oczywiście detektyw od zdrad. Są to jednak bardzo delikatne śledztwa, które wymagają od nas odpowiedniego przygotowania, jak i wyrafinowania i profesjonalizmu. Podczas takiej sprawy naszym priorytetem jest zebranie potrzebnych klientowi dowodów. Mogą one zostać wykorzystane w sprawie rozwodowej, która ma miejsce na sali sądowej. Każda sprawa rozwodowa jest skomplikowana i dość trudna, dlatego odpowiednie podejście ze strony detektywa jest kluczem, by zyskać zaufanie klienta. Warto tutaj zaznaczyć, że nie można dostać rozwodu od ręki w sądzie. W naszym kraju potrzebne jest orzeczenie o całkowitym i trwałym rozpadzie pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy w Grajewie

Są sytuacje w życiu, w których rozwód dla wielu par okazuje się jedynym wyjściem. Warto dążyć do własnego szczęścia, jeśli tylko istnieje taka możliwość. Istotne jest zebranie dowodów w takiej sprawie, które poświadczą na korzyść klienta. W takiej sytuacji w sądzie zostanie pokazane, która strona jest odpowiedzialna za rozpad małżeństwa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza agencja detektywistyczna działa praktycznie cały czas, minimum jeden detektyw czuwa nad telefonem oraz skrzynką e-mailową. Niezależnie od tego, z której części kraju pochodzisz, śmiało możesz zwrócić się do nas ze swoim problemem.

Usługi detektywistyczne są odpłatne. Jest to praca jak każda inna, która wymaga od detektywa sporo doświadczenia i poświęconego czasu. Dlatego też każdy nowy klient jest informowany na samym początku, ile może kosztować jego sprawa. Warto się na to przygotować, ponieważ często zdarza się, że jeden detektyw spędza sporo czasu nad problemem jednego klienta. Na szczęście, możemy śmiało powiedzieć, że nasza pomoc jest nieoceniona i warta każdych pieniędzy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net