Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Włochy

 

Prywatny detektyw Włochy

Korzystanie z pomocy detektywa przy weryfikacji informacji jest dzisiaj czymś, na co decyduje się bardzo dużo osób. Niegdyś tylko nieliczni mogli skorzystać z usług detektywistycznych. Obecnie sytuacja uległa zmianie. Ma to poniekąd związek z coraz większą świadomością społeczeństwa. Samodzielne dochodzie do prawdy nie jest łatwe i wymaga ogromnego spokoju. Gdy emocje wchodzą w grę, to ciężko wykazać się stalowymi nerwami. Detektyw nie ma z tym żadnego problemu. Potrafi on dostosować się do każdej sytuacji, a gdy sprawy zmieniają nagle bieg, to wciela on w życie kolejne metody. Zdając się na pomoc detektywa, nie musisz się obawiać, że wyjdzie to na jaw. Detektyw jest zobowiązany zachować dyskrecję na każdym etapie działania. Prowadząc sprawę, działa on ostrożnie, co daje pewność, że nie zostaje zdemaskowany. Jego zadanie nie polega jedynie na wykonywaniu zdjęć. Wśród różnych strategii znajduje się m.in. dostanie się do towarzystwa podejrzanego. Potrafi on się wtopić w nowe środowisko, porozmawiać z odpowiednimi osobami i zdobyć niepodważalne dowody, które wykorzystasz w sądzie.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

4.7/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Włochy

W zakresie usług świadczonych przez biuro detektywistyczne detektywi.net znajduje się m.in. obserwacja, kontrobserwacja, wszelkie sprawy rodzinne i majątkowe, ale również karne. Tak szeroki zakres i działanie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami jest możliwe dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin. Detektywi.net są w stanie odkryć prawdę niemalże w każdej sytuacji. Klient może być spokojny, zlecając zadania profesjonalistom, którzy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie. Detektyw musi umieć zawsze zachować twarz, bez względu na to, co zaobserwuje podczas prowadzonych czynności. Po zakończeniu sprawy, dowody są zbierane w całość i szczegółowo analizowane.

Biuro detektywistyczne Włochy

Raport z czynności detektywistycznych to dowód z opinii prywatnej. Detektyw sporządzając go, poświadcza przedstawione informacje. Wszystkie dowody, dokumenty wchodzące w jego skład są pozyskane legalnie. Dzięki temu całość stanowi bardzo ważny dowód w sądzie. Zebranie różnych informacji i staranne udokumentowanie ich jest możliwe również dzięki temu, że detektyw może przetwarzać dane osobowe i wizerunek. Oczywiście wykonując wszystkie czynności, wie on, do czego może się posunąć i jakie są granice. Wbrew temu, co pokazują filmy, nigdy nie przekracza on swoich uprawnień i nie może wcielić w życie takich czynności, jak policja. W codziennej pracy kierunek się Ustawą o usługach detektywistycznych. Każda legalnie działająca agencja detektywistyczna posiada licencję i jest wpisana do listy MSWiA. Jeśli chcesz mieć pewność, że zlecasz sprawę profesjonalistom, to skorzystaj z biura detektywistycznego detektywi.net. Pamiętaj, że działanie zgodnie z prawem i szukanie rozwiązań w obrębie dozwolonych czynności sprawia, że raport zostanie przyjęty jako dowód w sądzie i nie będziesz miał żadnych problemów, by udowodnić swoją rację. W sądzie liczą się konkrety, a nie przypuszczenia. Powierz ich zebranie odpowiednim osobom!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net