Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Wola

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Wola

Chcąc zweryfikować prawdę, ludzie posuwają się do różnych metod działania. Niektóre z nich są skuteczne, inne mniej. W praktyce bardzo często wychodzą one na jaw i pojawiają się liczne nieporozumienia. Sprawdzenie przypuszczeń może być jednak dużo łatwiejsze – wystarczy zwrócić się o pomoc do detektywa. Kiedyś była to rzadkość, dzisiaj natomiast coraz więcej osób się do tego posuwa. Życie lubi nas zaskakiwać, a podejrzenia nieraz wprost nie dają spokoju. Zawsze warto poznać prawdę, ale ważne jest to, by zrobić do dyskretnie. Agencja detektywistyczna detektywi.net wie, jak działać. Klient może być spokojny o kwestię dyskrecji – detektywi są zobowiązani do zachowania klauzuli poufności. Tym samym nie ma opcji, by cokolwiek się wydało. Klient podczas rozmowy jest zawsze szczegółowo informowany o wszystkim i uzyskuje odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Następnie sporządzana jest umowa i dopiero po tym detektyw przystępuje do pracy i wcielenia w życie odpowiednich metod działania. Pomocna jest w tym ogromna wiedza merytoryczna połączona z dobraniem nowoczesnych sprzętów i nie tylko. Detektywi.net współpracują ze specjalistami z wielu dziedzin – sprawia to, że są oni w stanie znaleźć rozwiązanie niemalże zawsze.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Wola

Metody zbierania odpowiednich dowodów są przeważnie niezwykle kreatywne. Ogromne doświadczenie zawodowe agencji detektywistycznej detektywi.net procentuje. Należy podkreślić, że detektyw wie, gdzie przebiega granica, której nie może przekroczyć. Zebrane dowody muszą go dotyczy sprawa nie zorient zostać zdobyte w legalny sposób. Klienci, oglądając różnego rodzaju filmy, mogą odnieść wrażenie, że detektywi mogą wszystko. Oczywiście nie jest to prawda – zakres ich uprawnień jest bardziej ograniczony niż np. policji. Z tego też względu, prowadząc daną sprawę, muszą się oni wykazywać nie lada pomysłowością. Oprócz wykonywania zdjęć, analizowania dokumentów, posuwają się oni np. do rozmów z różnymi osobami, które mogą wiedzieć coś na dany temat. Konwersacja jest prowadzona w taki sposób, że detektyw na pewno nie zostanie zdemaskowany. Wśród innych, popularnych metod działania znajduje się np. wtopienie w towarzystwo. Główny zainteresowany, którego dotyczy sprawa, nie zorientuje się i nie będzie miał żadnych podejrzeń. Dzięki temu szanse na pozytywne zakończenie wszystkich czynności są naprawdę ogromne.

Biuro detektywistyczne Wola

Doświadczony detektyw potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji, nawet tej najtrudniejszej. Nie może on sobie pozwolić na to, by zostać zdemaskowanym. Zakres ich działań reguluje stosowna ustawa. Biuro detektywistyczne detektywi.net posiada licencję, która jest wpisana do listy MSWiA. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że korzysta z usług profesjonalistów, którzy wiedzą, jak podejść do tematu. Wbrew powszechnej opinii, usługi detektywistyczne nie zawsze są drogie, a dostęp do nich jest powszechny. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, to zaufaj ekspertom – detektywi.net wiedzą, jak działać i wykonać swoje zadanie!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje