Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Wilanów

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Wilanów

Usługi detektywistyczne są dzisiaj powszechne. Wbrew pozorom korzystają z nich zwykli ludzie – nie tylko zamożni. Wyobrażenia na ten temat biorą się poniekąd z powtarzanych informacji, niemających nich wspólnego z rzeczywistością. Każde szanujące się biuro detektywistyczne przystępuje do pracy dopiero wówczas, gdy zostanie podpisana umowa z klientem. Koszt usługi jest indywidualnie ustalany i jeśli w przebiegu operacji wychodzą na jaw nowe okoliczności, to klient jest zawsze o tym informowany i od niego zależy ostateczna decyzja, co dalej robić. Nieraz wymaga to pokrycia dodatkowego wydatku. Obecnie wynajęcie detektywa naprawdę nie musi być drogie. Wszystko jest tu uzależnione od tego, czego dotyczy dana sprawa i jakie czynności mają zostać wcielone w życie. Mawia się, że każdy jest w stanie samodzielnie zweryfikować swoje podejrzenia – niestety nie zawsze tak jest. Detektyw używa odpowiednich metod, by odkryć prawdę. Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie podejrzenia są prawdziwe. Zdarza się tak bardzo często. Osoba zlecająca sprawę uzyskuje wówczas pewność, ze jej przypuszczenia były błędne i może spać spokojnie. Właśnie ten spokój i poznanie prawdy jest kluczowe.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Wilanów

Agencja detektywistyczna detektywi.net jest w stanie pomóc w wielu sprawach – nie tylko cywilnych, ale również karnych. Oprócz typowych czynności, takich jak obserwacja, śledzenie osób, wykrywanie zdrady, sprawdzanie ojcostwa, detektywi zajmują się również sprawami rodzinnymi, majątkowymi oraz poszukiwaniem osób. Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami ekspertom otrzymujemy gwarancję, możliwe jest również świadczenie usług związanych z poszukiwaniem osób, czy też informatyką śledczą. Obserwacja nas w sieci, kradzież ważnych danych z dysku to dzisiaj niemalże plaga. Podobnie sprawa wygląda z ochroną wizerunku. Powierz to wszystko ekspertom i poczuj się bezpiecznie. Detektywi.net świadczą usługi zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. W codziennej pracy wykazują się niesamowitą kreatywnością, by uzyskać potrzebne informacje. Klient może być spokojny o zebranie dowodów. Powierzając sprawę ekspertom, otrzymujemy gwarancję, że zostanie ona rozwiązana.

Biuro detektywistyczne Wilanów

Wbrew temu, co pokazuje się w filmach, detektywi nie mają takich samych uprawnień jak np. policja. Pościgi, strzelanie i ciągłe pokazywanie odznaki to czynności, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. W praktyce działania detektywa określa prawo i właśnie tego należy się trzymać. Jego kompetencje są jasno zaznaczone w ustawie. Oczywiście prawo do przetwarzania danych osobowych i wizerunku osób bez ich zgody daje spore pole do popisu. Przedstawienie w sądzie raportu z czynności detektywistycznej zapewnia ogromną przewagę. Detektyw oczywiście może być świadkiem w sądzie w razie konieczności. Skuteczne metody działania dostosowane do okoliczności, elastyczność i współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin daje agencji detektywistycznej detektywi.net ogromną przewagę nad konkurencją.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje