Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Ursus

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Ursus

Z pomocy agencji detektywistycznych korzysta coraz więcej osób. Dotyczy to nie tylko spraw cywilnych, ale również karnych. W końcu życie nieraz stawia nas w obliczu trudnych sytuacji, których się nie spodziewaliśmy. Zebranie dowodów nierzadko ma kluczowe znaczenie – właśnie dlatego, tak dużym zainteresowaniem cieszą się usługi detektywistyczne. Profesjonalista będzie wiedział jak się zachować, bez względu na to, jak nagły jest zwrot sytuacji i w jak ogromnych opałach się znajdzie. Detektyw umie zachować zimną krew i jest przygotowany na różne okoliczności. Samodzielne próby takich działań oraz ich dokumentowanie może być trudne choćby ze względu na zaangażowanie emocjonalne. Znacznie rozsądniej będzie powierzyć sprawę specjalistom. Nie bez znaczenia ma również fakt, że raport detektywistyczny będący dowodem z opinii prywatnej przydaje się w sądzie. Co więcej, detektyw może być świadkiem.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Ursus

Czy detektywi działają zgodnie z prawem? Wokół tego pytania narosło wiele mitów. Należy podkreślić, że specjaliści nigdy nie przekraczają granic z góry narzuconych. Agencja detektywistyczna detektywi.net jest wpisana do wykazu MSWiA, a każda osoba z nią współpracująca posiada licencję. Bardzo ważne jest również kierowanie się Ustawą o usługach detektywistycznych. Sporo klientów zastanawia się także, czy fakt, że korzystają z takich usług, może wyjść na jaw. Otóż detektyw jest zobowiązany do zachowania poufności na każdym etapie prowadzonych czynności. Klient otrzymuje gwarancję co do dyskrecji. Co więcej, detektyw ma prawo przetwarzać dane osobowe i wizerunek bez zgody danej osoby. Dzięki temu fotografie i zebrane materiały będą solidnym dowodem w sądzie. Mało tego, sam detektyw może być świadkiem w sądzie, co nieraz jest uskuteczniane.

Biuro detektywistyczne Ursus

W jakich sytuacjach może nam pomóc biuro detektywistyczne? Zakres usług jest niezwykle szeroki. Obejmuje on zarówno popularne opcje typu: obserwacja osób, kontrobserwacja, wykrywanie zdrady, sprawy rodzinne i rozwodowe, ustalenie ojcostwa, sprawy majątkowe; jak i nieco bardziej skomplikowane, takie jak: wywiad środowiskowy, ekspertyzy sądowe, obróbka materiału procesowego, udokumentowane doręczenie korespondencji, poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchu. Informatyka śledcza, ochrona wizerunku w sieci to ostatnimi czasy sprawy, z którymi zgłasza się coraz więcej klientów. Prywatny detektyw może zdobyć informacje zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla firmy czy też dla kancelarii prawnej. Nie ma znaczenia obszar działania, który obejmuje zasięgiem nie tylko Polskę, ale również zagranicę. Doświadczony detektyw umie zaplanować odpowiednio swoje działania i dobrać je adekwatnie do danej sprawy. Cechuje go elastyczność oraz dobry kontakt z klientem. Firma detektywi.net posiada na koncie również mnóstwo sukcesów – każda osoba może być pewna, że powierzona sprawa zakończy się sukcesem, a więc zostaną zebrane solidne materiały dowodowe. Postaw na profesjonalistów, a na pewno nie pożałujesz!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje