Detektyw Żywiec

Usługi detektywistyczne Żywiec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żywiec

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żywiec

Nasza agencja detektywistyczna oferuje profesjonalną pomoc przy rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw. Ponadto współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi specjalistami. Wykorzystujemy narzędzia wysokiej jakości, co pozwala nam na bardzo skuteczne działanie. Zaufało nam wielu klientów dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu.

Firma detektywistyczna Żywiec

Od wielu lat prowadzimy śledztwa o rozmaitym charakterze – zarówno prywatne, jak i biznesowe. Rozumiemy problemy przedsiębiorców i potrafimy weryfikować lojalność pracowników oraz kontrahentów. Dodatkowo jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dochodzi do naruszania tajemnicy służbowej. Skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się swobodą prowadzenia biznesu.

Najlepszy prywatny detektyw w Żywcu

W naszej agencji detektywistycznej do każdego śledztwa podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji. Dzięki temu, nawet w najtrudniejszych przypadkach, zapewniamy wysoką skuteczność. Jesteśmy zawsze tam, gdzie zawodzą tradycyjne metody.

Nasi eksperci specjalizują się w wykrywaniu sprzętów szpiegowskich takich jak kamery czy podsłuchy, które są powszechnie wykorzystywane przez przestępców. Bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem. Jeśli chcesz chronić swoją prywatność lub interesy własnej firmy, skontaktuj się z nami.

Detektyw od zdrad Żywiec

Nasz zespół wspiera doświadczony detektyw, który specjalizuje się w wykrywaniu zdrad. Jest on niezwykle skuteczny w swojej pracy i działa z pełnym profesjonalizmem oraz dyskrecją. Dokładnie obserwuje zachowanie Twojego partnera i na podstawie zebranych informacji przygotuje szczegółowy raport, który pozwoli odkryć prawdę. Wybierz profesjonalne wsparcie i dowiedz się, czy druga połówka jest Ci wierna.

Skuteczny detektyw rozwodowy Żywiec

W naszej agencji zapewniamy również pomoc w sprawach rozwodowych. Jeśli potwierdzą się Twoje podejrzenia, uniknięcie procesu sądowego może być nieuniknione. Każdy nasz detektyw działa zgodnie z przepisami prawa i posiada wymagane uprawnienia. Dzięki temu uzyskane przez niego informacje mogą być wykorzystane jako dowód w sądzie. Jest to szczególnie istotne, ponieważ może pomóc Ci w uzyskaniu korzystnego postanowienia i ochronie Twojego majątku. Przekonało się o tym wielu naszych klientów.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Można spotkać się ze stwierdzeniami, że ciennik usług detektywistycznych jest zbyt wygórowany. Jednak jest to nieprawda. Pamiętaj, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia i stosowania różnych technik. Natomiast zawsze proponujemy rozwiązania, które są dostosowane do budżetu klienta. Ponadto, przed rozpoczęciem korzystania z naszych usług, każdy otrzymuje informacje na temat kosztów. Dzięki temu unikniesz nieprzewidzianych wydatków.

Dobrze wiemy, że bardzo wiele spraw wymaga natychmiastowej reakcji. Dlatego zapewniamy wsparcie przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W dodatku działamy na terenie całego kraju. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net