Detektyw Żyrardów

Żyrardów

 

Usługi detektywistyczne Żyrardów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żyrardów

Życie nieraz stawia nas w trudnych sytuacjach, w których trzeba podjąć zdecydowane działania i przedstawić konkretne informacje i dowody. Samodzielne ich zdobycie jest niemalże niemożliwe. Zwrócenie się do profesjonalisty sprawi, że pozyskane materiały nie będą budziły żadnych wątpliwości. Agencja detektywistyczna detektywi.net działa w branży od dawna i ma na koncie ogromne sukcesy. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu klient ma zapewnioną wysoką skuteczność. Zrobimy wszystko, by zleconą nam sprawę doprowadzić do końca.

Biuro detektywistyczne detektywi.net bierze różne sprawy – zarówno cywilne, jak i kryminalne. Jesteśmy w stanie zebrać solidne dowody w sprawach rodzinnych, firmowych, ale też tych najbardziej skomplikowanych, czyli dotyczących poszukiwania zaginionych osób, czy nawet zabójstw. Dobro Klienta jest dla nas najważniejsze. Działamy ostrożnie, dlatego zawsze udaje nam się zebrać dowody ukazujące prawdę i niepozostawiające miejsca na domysły. Zapewniamy Klientom pełną poufność, ale też bezpieczeństwo.

4.7/5 - (51 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Żyrardowie

Prowadząc szereg działań, korzystamy ze wsparcia ekspertów z różnych dziedzin. Nasi licencjonowani prywatni detektywi korzystają z profesjonalnych sprzętów i co najważniejsze – potrafią oni przygotować się do danej sprawy i obrać odpowiednią taktykę. Firma detektywistyczna ustala dane teleadresowe, zabezpiecza mienie, prowadzi obserwacje, wykrywa podsłuchy, ustala ojcostwo, wykrywa zdradę i nie tylko. W przypadku spraw firmowych detektyw prowadzi sprawy dotyczące szpiegostwa gospodarczego, wykradania dokumentów, wykrywania podsłuchów czy też nieuczciwej konkurencji. Sprawdzamy zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych oraz pracowników. Szczegółowo weryfikujemy zwolnienia lekarskich oraz próby wyłudzania odszkodowań. Szeroki zakres usług sprawia, że można się do nas zwrócić praktycznie z każdym problemem, w którym liczą się zgromadzone dowody.

Detektyw od zdrad Żyrardów

Wykrywanie zdrady nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego coraz więcej osób zwraca się z tym do ekspertów. Dzięki temu możliwe jest zebranie odpowiednich dowodów, które ukazują prawdę i są poparte materiałami. Skuteczny detektyw zawsze na wstępie mówi Klientowi, że nie wszystkie jego przeczucia muszą się sprawdzić. Dobrze poprowadzona obserwacja jest jednak podstawowym działaniem w tego rodzaju sprawach.

Skuteczny detektyw rozwodowy Żyrardów

Decyzja o rozwodzie nigdy nie jest łatwa, a jeśli dodatkowo czeka nas kilkuletnia sprawa, to całość naprawdę potrafi przytłoczyć. Dobry detektyw umie zebrać takie materiały, które wraz ze szczegółowym raportem, będą tworzyły koronny dowód w sądzie. Detektywi.net posiadają w tym temacie ogromne doświadczenie. Zawsze potrafią oni osiągnąć cel i dowieść prawdy. Wszystko to sprawi, że podstępowanie w sądzie nie będzie się toczyło latami, a tym samym nasz Klient nie będzie narażony na stres.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt wynajęcia detektywa nie musi być wysoki. Dzisiaj usługi detektywistyczne są powszechnie dostępne, a cennik detektywa jest naprawdę przystępny. Większość osób może sobie pozwolić na skorzystanie z pomocy ekspertów. Ostateczne rozliczenie jest uzależnione od tego, czego konkretnie dotyczy sprawa oraz od detali. Dobry detektyw proponuje dwie formy uregulowania należności – w oparciu o składkę godzinową lub dzienną. Dzięki jasnej sytuacji klient od razu wie, z jakimi kosztami musi się liczyć.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net