Detektyw Żory

Żory

Usługi detektywistyczne Żory – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żory

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żory

Nasza  agencja detektywistyczna oferuje fachowe usługi z zakresu śledztw o różnym charakterze. Zawsze współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi ekspertami. W dodatku mamy dostęp do narzędzi najwyższej jakości, co przekłada się na niezwykle skuteczne działania. To właśnie dzięki temu, zyskaliśmy zaufanie tak wielu klientów. Wybierz nasze usługi i zyskaj profesjonalną pomoc.

Firma detektywistyczna Żory

Od lat specjalizujemy się w prowadzeniu śledztw o rozmaitej specyfikacji. Działamy zarówno przy sprawach prywatnych, jak i biznesowych. Zdajemy sobie sprawę z problemów, jakie napotykają przedsiębiorcy i potrafimy skutecznie zweryfikować lojalność pracowników oraz partnerów biznesowych. Jednocześnie możemy sprawdzić, czy nie dochodzi do ujawnienia tajemnic służbowych. Jeśli chcesz prowadzić biznes bez przeszkód, postaw na nasze wsparcie.

Najlepszy prywatny detektyw w Żorach

Nasza agencja detektywistyczna działa skutecznie w wielu obszarach. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób i zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zgłaszają się do nas osoby z najtrudniejszymi problemami, a my zapewniamy wsparcie nawet w przypadkach, gdy tradycyjne metody zawodzą.

Do często wykonywanych zadań przez naszych ekspertów należy wykrywanie sprzętu szpiegowskiego. Kamery i podsłuchy to dzisiaj narzędzia, które są chętnie wykorzystywane przez przestępców w biurach oraz prywatnych mieszkaniach. Jeśli cenisz swoje bezpieczeństwo, warto się z nami skontaktować.

Detektyw od zdrad Żory

W naszej agencji działa doświadczony specjalista w wykrywaniu zdrad. Jego skuteczność w jest niezwykle wysoka, a obserwację prowadzi w sposób dyskretny i profesjonalny. Dzięki temu sprawdzi zachowania Twojego partnera oraz zbierze niezbędnie informacje. Nasz detektyw przygotuje dla Ciebie szczegółowy raport, który pozwoli na wyciągnięcie właściwych wniosków. Jeśli szukasz prawdy i pragniesz żyć w spokoju, skontaktuj się z nami. Wybierz sprawdzone rozwiązanie!

Skuteczny detektyw rozwodowy Żory

W naszej agencji oferujemy pomoc w wykrywaniu zdrad. Jeśli Twoje obawy zostaną potwierdzone, uniknięcie rozwodu może okazać się niemożliwe. Wykwalifikowany detektyw działa zgodnie z przepisami prawa i posiada licencję, dzięki czemu uzyskane informacje mogą posłużyć jako dowód w sądzie. Jest to szczególnie ważne, ponieważ może pomóc Ci uzyskać korzystne postanowienie i zachować swój majątek. Dlatego warto zaufać profesjonalistom i skorzystać z naszej pomocy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób zastanawia się, czy cennik usług detektywistycznych jest wygórowany. Otóż nie. Pamiętaj, że każda sprawa, którą podejmujemy, wymaga indywidualnego podejścia i dostosowania technik do potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie omawiamy widełki cenowe lub ustalamy konkretną cenę za wykonanie usługi.

Wiemy, że niektóre sprawy wymagają szybkiej reakcji, dlatego oferujemy naszą pomoc przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy w całej Polsce.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net