Detektyw Świdnik

Usługi detektywistyczne Świdnik – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Świdnik

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Świdnik

Nasza firma to profesjonalni detektywi z licencją, którzy rewelacyjnie sprawdzają się podczas prowadzonych śledztw. Działamy na rynku już od dobrych kilku lat. Czas, który spędziliśmy, budując naszą markę i zaufanie klientów, przeznaczyliśmy również na prowadzenie rozmaitych spraw, doszkalanie się w pracy detektywa oraz obserwowaniu ludzkich zachowań. Nabraliśmy wprawy w profesji, dzięki czemu obecnie możemy zaoferować dość szeroki zakres usług. Z łatwością docieramy do klientów indywidualnych, prywatnych, jak i dużych firm.

Firma detektywistyczna Świdnik

Nasza agencja może pochwalić się sporym doświadczeniem na polu prywatnym, jak i gospodarczym. Z ogromną chęcią i zaangażowaniem podejmujemy się spraw dotyczących szpiegostwa gospodarczego, zdradzania i wykradania informacji firmowych, nieuczciwej konkurencji oraz przekupywania pracowników. Jeśli sądzisz, że w Twojej firmie może dochodzić do takich właśnie procederów, koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z naszej pomocy.

Najlepszy prywatny detektyw w Świdniku

Przez wiele osób nasza agencja detektywistyczna uważana jest za jedną z najlepszych w kraju. Dzieje się tak, ponieważ nie zostawiamy naszych klientów samych z ich sprawami i problemami. Staramy się popchnąć do przodu każdą sprawę. Jesteśmy też w stanie wykryć założony podsłuch, a jak wiadomo, jest to dość trudne, ponieważ są to zwykle stosunkowo małe, mikroskopijne urządzenia. Na szczęście mamy do dyspozycji nie tylko intuicję, ale też specjalne narzędzia. Tutaj warto podkreślić, że w naszym kraju zakładanie podsłuchu bez zgód jest nielegalne.

Detektyw od zdrad Świdnik

Do najczęściej wybieranych profesji przez naszych klientów należy detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas klienci, którzy chcą potwierdzenia, czy partnerzy ich zdradzają, czy nie. Wierność w tych czasach jest bardzo ważna, dlatego zwykle podejmujemy się takich zleceń, wykazując się empatią, dojrzałością i dyskrecją.

Skuteczny detektyw rozwodowy Świdnik

Udowodnienie rozwodu bardzo często prowadzi do sprawy rozwodowej. Zdradzona i oszukana osoba składa pozew o rozwód. Nie zawsze jednak sprawa sądowa prowadzona jest w taki sposób, by było widać korzyść naszego klienta. Jeśli boisz się, że stracisz cały swój majątek, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc. Jako detektywi z licencją możemy stanąć przed sądem w roli świadka, by zeznawać na korzyść klienta. Ponadto jesteśmy w stanie przekazać zebrane przez nas dowody, które pozwolą na odpowiednie rozegranie sprawy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne nie kosztują dużo. Każdy, kto się do nas zgłosi, może liczyć na indywidualną wycenę. Musimy wpierw zapoznać się ze sprawą, a dopiero później ustalić cenę, która może też zmieniać się ze względu na czas trwania śledztwa oraz użyte przez nas narzędzia. Nasza agencja działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każdy zainteresowany naszymi działaniami może się do nas zgłosić w każdej chwili.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net