Detektyw Skierniewice

Usługi detektywistyczne Skierniewice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Skierniewice

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Skierniewice

Nasza agencja detektywistyczna świadczy profesjonalne usługi, prowadząc śledztwa o zróżnicowanym charakterze. Tworzymy zespół doświadczonych ekspertów, którzy każde ro każdego zadania podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Zawsze stawiamy na nowoczesne narzędzia, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność. Dzięki temu zaufało nam tak wielu klientów.

Firma detektywistyczna Skierniewice

Działamy już na rynku od wielu lat, prowadząc zarówno śledztwa o charakterze prywatnym, jak i biznesowym. Bardzo dobrze rozumiemy, z jakimi kłopotami zmagają się przedsiębiorcy. Nasi specjaliści mogą zweryfikować lojalność Twoich pracowników, a także partnerów biznesowych czy ważnych klientów. W dodatku sprawdzimy, czy nie doszło do łamania tajemnic firmowych. Postaw na sprawdzone usługi i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Najlepszy prywatny detektyw w Skierniewicach

Nasza agencja detektywistyczna jest znana z efektywnego działania na różnych obszarach. Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście do każdej sprawy i wykorzystywanie najlepszych praktyk są kluczowe. To właśnie dlatego zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Jeśli poszukujesz profesjonalnego wsparcia, nasza propozycja z pewnością cię zainteresuje.

Oferujemy również usługi związane z wykrywaniem sprzętu szpiegowskiego. W dzisiejszych czasach przestępcy coraz częściej stosują kamery i podsłuchy, dyskretnie instalowane w biurach i prywatnych mieszkaniach. Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, zapewnimy Ci wsparcie.

Detektyw od zdrad Skierniewice

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją w wykrywaniu zdrad i zatrudniamy prawdziwych ekspertów. Mamy świadomość, że odkrycie zdrady jest bardzo trudne i wiąże się z wieloma emocjami. Natomiast zawsze gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję oraz fachowe podejście.

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wykrywania zdrad. W dodatku dysponujemy wysokiej klasy narzędziami i technikami, niezbędnymi do zdobycia kluczowych informacji. Działamy w sposób profesjonalny, aby zapewnić Ci spokój i zaufanie podczas procesu gromadzenia dowodów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Skierniewice

Zazwyczaj zdrada wiąże się z procesem sądowym. Dlatego zapewniamy profesjonalne wsparcie. Nasi detektywi działają zgodnie z licencją, dzięki czemu zdobyte dowody mogą być brane pod uwagę na rozprawie. Dzięki temu Twoja szansa na korzystne postanowienie znacznie rośnie. W ten sposób możesz ochronić swój majątek. Przekonało się o tym wielu naszych klientów. Zaufaj doświadczonym ekspertom.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób obawia się, że cennik usług detektywistycznych obejmuje bardzo wysokie kwoty. Nic bardziej mylnego. Proponujemy konkurencyjne stawki, które zależą od zastosowanych rozwiązań oraz czasu potrzebnego do rozwiązania sprawy. Natomiast przed rozpoczęciem pracy informujemy klienta o dokładnej kwocie lub przewidywanych widełkach cenowych. Dzięki temu może on podjąć właściwą decyzję.

Pamiętaj, ze nasza agencja pracuje 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, gdyż wiemy, jak wiele spraw wymaga błyskawicznej reakcji.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net