Detektyw Sieradz

Sieradz

Usługi detektywistyczne Sieradz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sieradz

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sieradz

Nasza renomowana agencja detektywistyczna od lat specjalizuje się w prowadzeniu śledztw o różnorodnym charakterze. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy podchodzą do każdej sprawy z profesjonalizmem. Wykorzystujemy również nowoczesne metody i narzędzia, które pozwalają nam osiągać kapitalną skuteczność. To wszystko sprawiło, że zdobyliśmy zaufanie licznych klientów. Teraz możesz do nich dołączyć.

Firma detektywistyczna Sieradz

Jako doświadczona agencja detektywistyczna, działamy na rynku od wielu lat, oferując usługi w obszarze prywatnym i biznesowym. Znamy  wyzwania, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy. Nasi eksperci są specjalistami w sprawdzaniu lojalności pracowników i partnerów biznesowych, a także w ochronie firmowych tajemnic. Wybierając te usługi, zyskujesz pewność, że inwestujesz w skuteczne rozwiązania. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Najlepszy prywatny detektyw w Sieradzu

Nasza agencja detektywistyczna jest znana z efektów na wielu obszarach. To zasługa specjalistycznej wiedzy oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. W dodatku wykorzystujemy najlepsze praktyki. Dzięki nim doceniło nas tak wiele osób, które szukają profesjonalnych rozwiązań. Jeśli szukasz wsparcia na najwyższym poziomie, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie wykrywania ukrytego sprzętu szpiegowskiego. W dzisiejszych czasach przestępcy coraz częściej sięgają po niewidoczne kamery i podsłuchy, które dyskretnie instalują w biurach oraz prywatnych mieszkaniach. Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy każdy kąt.

Detektyw od zdrad Sieradz

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją, która skupia się również na profesjonalnym wykrywaniu zdrad. Rozumiemy, że odkrycie niewierności partnera to trudne wyzwanie dla klienta, które wiąże się z intensywnymi emocjami. Jednak zawsze gwarantujemy pełną dyskrecję i fachowe podejście w naszych działaniach.

Posiadamy wysokiej jakości narzędzia i techniki, które są niezbędne do uzyskania kluczowych informacji. Nasze działania są prowadzone w sposób rzetelny, aby zapewnić Ci spokój i zaufanie na każdym etapie procesu zbierania dowodów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Sieradz

Często zdrada prowadzi do rozprawy rozwodowej, dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w takich sytuacjach. Nasi detektywi posiadają licencję, co oznacza, że zebrane przez nas dowody mogą być uwzględniane w procesie sądowym.

Dzięki temu, Twoje szanse na korzystne rozstrzygnięcie sprawy znacznie wzrastają, a Ty masz możliwość zabezpieczenia swojego majątku. Możesz polegać na doświadczonych ekspertach, którzy pomogą Ci w ochronie Twoich interesów.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wielu klientów pyta nas o cennik usług detektywistycznych. Jednak ten jest konkurencyjny. Ponadto możesz liczyć na szczegółowy kosztorys lub widełki cenowe przed rozpoczęciem działań. Pamiętaj, że działamy na terenie całego kraju, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net