Detektyw Ryki

Ryki

Usługi detektywistyczne Ryki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ryki

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ryki

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną agencją detektywistyczną, która od wielu lat działa na rynku. W tym czasie zdobyliśmy uznanie wielu klientów i prowadziliśmy przeróżne śledztwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować kilka śledztw jednocześnie. Ponadto oferujemy różne usługi, co pozwala nam docierać do klientów indywidualnych, a także do przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Ryki

Nasza agencja detektywistyczna realizuje różnego rodzaju zlecenia. Dotyczą one również spraw związanych z prawem gospodarczym. Bardzo chętnie proponujemy pomoc właścicielom dużych i małych firm. To świetna wiadomość dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą sprawdzić uczciwość pracowników. Dokładnie zbadamy, czy nie doszło do ujawniania tajemnic firmowych, działań z zakresu szpiegostwa gospodarczego, a także nieuczciwych ruchów ze strony konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw w Rykach

Nie bez powodu naszą agencję uznaje się za najlepszą w całej Polsce. Podejmujemy się nawet tych bardzo trudnych spraw. Nasi eksperci mogą np. wykryć założony podsłuch. Jeżeli podejrzewasz, że takie urządzenia są zainstalowane w Twoim domu lub w biurze, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że instalowanie podsłuchów jest niezgodne z prawem, choć wielu przestępców działa w ten sposób.

Detektyw od zdrad Ryki

Detektyw od zdrad stanowi jedną z najczęściej wybieranych usług przez klientów naszej agencji. Zazwyczaj są to sprawy, z którymi zgłaszają się klienci, którzy podejrzewają niewierność partnera. Dobrze wiemy, że takie śledztwa zawsze wymagają doświadczenia, odpowiedzialności oraz dyskrecji. Dlatego pracują nad nimi prawdziwi eksperci, którzy potwierdzą podejrzenia klienta lub wykażą, że były one bezzasadne.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ryki

Nasi detektywi zawsze znajdują dowody adekwatne do sprawy. W przypadku zdrady rozwód następuje bardzo często. Jednak podjęcie ostatecznej decyzji wcale nie jest łatwe. Zawsze należy brać pod uwagę dobro dziecka oraz własne szczęście. Pamiętaj, że detektyw, który zajmował się sprawą, może uczestniczyć w rozprawie i przedstawić sądowi ważne informacje. W ten sposób pomoże osobie poszkodowanej, której były mąż lub żona spróbuje odebrać majątek. Wsparcie specjalisty może być kluczowe dla uzyskania korzystnego postanowienia.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Według wielu osób usługi detektywistyczne są drogie. Natomiast nie jest to prawda. Zwróć uwagę, że każda usługa jest inna i wymaga zastosowania różnych narzędzi. Ponadto może różnić się czas jej wykonania. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zostaniesz poinformowany o kosztach lub widełkach cenowych. Za każdym razem wydatek będzie niewielki w stosunku do efektów, na jakie możesz liczyć.

Nasza agencja detektywistyczna pracuje 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w okolicy, czy na drugim końcu Polski, możesz zgłosić się do nas. Doświadczeni eksperci pomagają nawet w sprawach, które wymagają błyskawicznego wsparcia.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net