Detektyw Racibórz

Usługi detektywistyczne Racibórz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Racibórz

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Racibórz

Nasze biuro detektywistyczne działa niezwykle profesjonalnie oraz dyskretnie. Na rynku istniejemy od kilku dobrych lat, w czasie których mieliśmy okazję do tego, aby nabrać doświadczenia, zobaczyć, jak prosperują tego typu firmy oraz zrobić rozeznanie, czego potrzebują klienci. Jako profesjonaliści specjalizujemy się w sprawach różnej rangi, na różnym poziomie trudności. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli potrzebujesz dowodów na swoją rację, które chcesz przedstawić w sądzie, koniecznie zgłoś się do nas! Każdy prywatny detektyw z naszej ekipy potrafi współdziałać ze swoim klientem i może pracować w terenie. Z racji tego, że jesteśmy szanowanymi profesjonalistami, wszystkie nasze działania są zgodne z prawem. Ponadto współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi detektywami z licencją na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Racibórz

Nasza ekipa detektywów chętnie podejmuje się spraw cywilnych. Warto od razu zaznaczyć, że nie są one łatwe ani przyjemne. Mamy kwalifikacje, aby prowadzić obserwację osób, możemy zbierać materiały dowodowe na zdradę, materiały do sądu, które przydadzą się podczas rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie, a ponadto zajmujemy się badaniem ojcostwa.

Prowadzimy działania w celu ustalenia ruchomości i nieruchomości. Zajmujemy się świadczeniem usług obejmujących wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Pomagamy w poszukiwaniu skradzionego mienia, jak i samego złodzieja. Jesteśmy w stanie wspomóc klienta w działaniach windykacyjnych.

Najlepszy prywatny detektyw w Raciborzu

Bardzo często zajmujemy się sprawami innymi, niż cywilne, czego przykładem są sprawy gospodarcze. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i niepokoją Cię różne dziwne sytuacje w Twojej firmie, koniecznie zgłoś się do nas. Doskonale radzimy sobie z prowadzeniem śledztw dotyczących szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania cennych informacji firmowych oraz podkupywania pracowników. Chętnie pomagamy w ustalaniu autorów donosów oraz analizujemy prawdziwość zwolnień lekarskich.

Detektyw od zdrad Racibórz

Detektyw od zdrad to jedna z ciekawszych usług oraz częściej wybieranych w naszej agencji. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o zdrady. Czasem są to jedynie partnerzy niezłączeni żadnymi formalnościami, ale większość przypadków dotyczy małżeństw. Nasza agencja prowadzi dochodzenie w celu potwierdzenia domysłów. Podchodzimy do takich spraw z ogromną dozą ostrożności, dojrzałości, dyskrecji oraz empatii. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że takie sytuacje są bardzo delikatne i bolesne.

Skuteczny detektyw rozwodowy Racibórz

Rozwód to niezwykle trudna decyzja do podjęcia. Jednak po zdradzie wielu osobom wali się życie i nie widzą innego wyjścia dla swojego małżeństwa. Nie każda osoba jest w stanie wybaczyć takie znieważenie. Aby móc jeszcze kiedykolwiek poczuć szczęście, poszkodowana strona decyduje się na złożenie pozwu rozwodowego. Naszym zadaniem jest dostarczenie odpowiednich dowodów, które wyraźnie pokażą, kto jest winny rozpadowi małżeństwa. Warto tutaj zaznaczyć, że rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza praca skupia się na prowadzeniu śledztw. Wykonujemy to bardzo dyskretnie i profesjonalnie, bazując na nowoczesnym sprzęcie. Po zakończeniu pracy w terenie przystępujemy do roboty papierkowej, która skupia się na przygotowaniu sprawozdania z konkretnej sprawy oraz naszych efektów. Dołączamy do niego liczne dowody w postaci zdjęć i nagrań.

Podstawą rozliczania z naszą agencją detektywistyczną jest stawka godzinowa lub stawka dzienna. Wszystko zależy od skomplikowania sprawy oraz zaangażowania naszych pracowników. Cennik usług detektywistycznych dostępny jest dla każdego zainteresowanego klienta. Warto się z nim zapoznać, aby utwierdzić się w przekonaniu, ile kosztuje nasza praca oraz że podane kwoty wcale nie są zbyt wygórowane. Warto zaznaczyć, że niektóre śledztwa wymagają od nas aktywności 24 godziny na dobę.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net