Detektyw Pułtusk

Lokalizacja

Usługi detektywistyczne Pułtusk – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pułtusk

Detektyw może pomów w wielu kwestiach. Dzisiaj z profesjonalnej pomocy korzysta masa osób. Usługi detektywistyczne to sposób na to, by rozwiązać problemy, nawet te najbardziej zagmatwane. Skuteczny detektyw jest w stanie odkryć najtrudniejszą prawdę i zdobyć dowody, które ją ukazują. Właśnie kwestia materiałów jest szczególnie istotna – nie należy zapominać, że to właśnie one liczą się w sądzie.

Nasz zespół może pochwalić się wysoką skutecznością, co jest wynikiem ogromnego doświadczenia i sporej ilości sukcesów. Prywatny detektyw wie, jak obrać właściwą strategię i jak podejść do różnych zadań. Mało tego, szybko reaguje na nieoczekiwane zwroty sytuacji, co jest najważniejsze w tym zawodzie. Firma detektywistyczna detektywi.net zatrudnia ekspertów, którzy nie pozwolą na to, by ktokolwiek ich zdemaskował. Dobro Klienta jest zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Klient ma zapewnioną dyskrecję oraz bezpieczeństwo.

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Pułtusku

Agencja detektywistyczna detektywi.net oferuje szeroki zakres działań – bez względu na to, czego dotyczy sprawa i jak bardzo jest ona skomplikowana, to detektywi na pewno zrobią wszystko, by ją rozwikłać. Zespół ekspertów proponuje działania z zakresu kwestii rodzinnych, firmowych i kryminalnych. Świadczymy standardowe usługi, takie jak wykrywanie zdrady, ustalenie ojcostwa, wykrywanie podsłuchów, obserwacje, sprawdzenie kwestii spadków, śledzenie osób i mienia, ustalanie danych teleadresowych i nie tylko. Częste zlecenia dotyczą również weryfikacji wspólników, konkurencji oraz pracowników. Dobry detektyw wie, w jaki sposób podejść do takich spraw, jednocześnie nie przekraczając granic prawa. Podejmujemy się również najtrudniejszych zadań takich, jak poszukiwania osób zaginionych i zabójstwa. Detektywi zweryfikują podejrzenia, sprawdzą fakty i znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania Klienta.

Detektyw od zdrad Pułtusk

Wykrywanie zdrady to usługa detektywistyczna, która jest najczęściej zlecana. Wbrew pozorom nie jest łatwo udowodnić partnerowi zdradę, a tym bardziej zdobyć odpowiednie dowody. Detektyw od zdrad podejdzie do tego profesjonalnie. Jest on w stanie w każdej sytuacji zaplanować odpowiednią strategię i odkryć prawdę. Cena, jaką płaci się za tego typu usługę, nie jest szczególnie wygórowana w porównaniu do korzyści, jakie się osiąga. Próbując samodzielnie działać, trzeba umieć opanować emocje, a to jest niemalże niewykonalne. Właśnie dlatego lepiej w takich sytuacjach sprawdza się detektyw.

Skuteczny detektyw rozwodowy Pułtusk

Wynajęcie detektywa specjalizującego się w sprawach rozwodowych już nikogo nie dziwi. Jak wiadomo pozyskanie dowodów, które będą stanowić koronny argument w sądzie, nie jest proste. W końcu materiały muszą być niepodważalne, a takie jest w stanie zebrać detektyw. Rozwody nigdy nie są łatwe, a gdy chcemy uzyskać werdykt z orzeczeniem o winie współmałżonka, to potrafią się ciągnąć latami. Wynajęcie prywatnego detektywa może sprawić, że okres ten ulegnie skróceniu.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Czy usługi detektywistyczne są tylko w zasięgu osób zamożnych? Obecnie niemalże każda osoba może sobie pozwolić na to, by jej podejrzenia zweryfikował detektyw. Cennik detektywa jest przystępny. Warto podkreślić, że im mniej skomplikowana sprawa, tym niższe są koszty. Rozliczenie odbywa się w oparciu o stawkę dzienną lub godzinową. Konkretna cena jest uzależniona od detali i indywidualnych ustaleń. Klient w momencie podpisania umowy od razu wie, na jaki koszty musi być przygotowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje