Detektyw Puławy

Usługi detektywistyczne Puławy – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Puławy

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (46 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Puławy

Jeśli szukasz profesjonalnej i doświadczonej agencji detektywistycznej, koniecznie zgłoś się do nas. Działamy na rynku od kilku dobrych lat. Mamy odpowiednią wiedzę do prowadzenia tego rodzaju działalności. Do czynienia mieliśmy z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, dzięki czemu nie boimy się podejmowania spraw na różnym szczeblu. Nasza zgrana ekipa to gwarancja, że możemy prowadzić kilka spraw jednocześnie i wywiązywać się z każdego zadania śpiewająco. Angażujemy się w śledztwa i oferujemy szeroki zakres usług. Sprawdź naszą ofertę i zgłoś się, jeśli masz problem do rozwiązania!

Firma detektywistyczna Puławy

Mamy doświadczenie w wielu rozmaitych sprawach. Do tej pory podejmowaliśmy się śledztw typowo gospodarczych i nie zamierzamy tego zmieniać. Jeśli więc masz jakiś kłopot związany z własną firmą, warto się do nas zgłosić. Działamy w pełni profesjonalnie, dyskretnie i zaangażowaniem. Rozwiązujemy sprawy dotyczące nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego oraz zdradzania i wykradania cennych informacji z firmy.

Najlepszy prywatny detektyw w Puławach

Nasza agencja uważana jest za jedną z najlepszych w kraju. Nie jest to ocena bezpodstawna. Dzieje się tak, ponieważ zbieramy same dobre opinie ze strony klientów. Podejmujemy się wielu spraw, niezależnie od ich wagi. Śledztwa prowadzimy odpowiedzialnie i dojrzale. Nie wychylamy się, jeśli nie trzeba. Staramy się rozwikłać każdą zagadkę lub choć trochę pchnąć ją do przodu. Zajmujemy się też wykrywaniem podsłuchu. Sprawdź koniecznie, czy Twoje słowa nie są przekazywane tam, gdzie nie powinny. Jeśli tak się dzieje, my zajmiemy się odnalezieniem pluskwy.

Detektyw od zdrad Puławy

Detektyw od zdrad to bardzo pożądana profesja. Na szczęście w naszej agencji posiadamy takich kilku. Podejmują się oni śledztw, których celem jest zebranie dowodów na zdradę lub wierność drugiej połówki klienta. Sprawy te wymagają dojrzałości, delikatności i odpowiedzialnego podejścia. Bardzo często kończą się one rozwodem.

Skuteczny detektyw rozwodowy Puławy

Udowodniona zdrada najczęściej prowadzi naszego klienta do sądu. Składa on pozew o rozwód, podając winę drugiej osoby. Jednak nie zawsze sprawa toczy się tak, jak powinna. Na szczęście nasi detektywi posiadają specjalną licencję, która uprawnia ich do wykonywania zawodu. Dzięki niej mogą również zeznawać przed sądem w roli świadka, jak i przekazywać zebrane materiały dowodowe. Nasza interwencja niejednokrotnie uratowała majątek klienta.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą za stosunkowo drogie, jednak nie każdy z nas ma takie same możliwości finansowe i nie każdy decyduje się na pomoc detektywa. Nasza agencja stara się ustalać ceny w ten sposób, by każdy mógł skorzystać z naszych usług. Nie mamy sztywnego cennika, ponieważ w przypadku usług detektywa nie ma on sensu. Konkretne kwoty zależą od tego, jakie jest podłoże sprawy, ile czasu nad nią spędzimy oraz jakich narzędzi będzie wymagała.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net